Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy, gdzie i kto wystąpi?

i

Autor: Polsat Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy, gdzie i kto wystąpi?

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy, gdzie i kto wystąpi?

2022-08-03 10:27

Jaki jest przepis na idealne wesele? Miłość, zabawa, dobre jedzenie a przede wszystkim doskonała muzyka! Przed nami kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów 2022! Będziemy świętować huczne zaślubiny wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Drugi dzień Festiwalu poświęcony będzie zespołowi Ich Troje, który w Mrągowie będzie obchodził swoje 25-lecie.

Spis treści

  1. Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - kto wystąpi?
  2. Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - DATA
  3. Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - MIEJSCE
  4. Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - Ich Troje

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - data, miejsce i gwiazdy, czyli trzy podstawowe kwestie. Kto wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów 2022? Zastanawiacie się, kiedy jest Festiwal Weselnych Przebojów 2022? Gdzie się odbędzie? Pędzimy z odpowiedziami na te pytania! Pierwszy z dwóch koncertów utrzymany będzie jak zawsze w konwencji weselnej zabawy. Tym razem widzowie będą gośćmi na ślubie rodowitego górala spod samiuśkich Tatr, Andrzeja Kozłowskiego i konkretnej, lubiącej stawiać na swoim Ślązaczki, Eweliny Wojtak, czyli znanych i lubianych aktorów kabaretowych, którzy od lat rozśmieszają polską publiczność m.in. w ramach Kabaretu Pod Wyrwigroszem oraz Zdolni i Skromni. Gospodarzami imprezy będą Ela Romanowska i Rafał Maserak, festiwalowe małżeństwo z 6-letnim stażem. Świadkowie to Klaudia Halejcio i Łukasz Zaczek. 

Defis koncerty 2022 - kiedy i gdzie wystąpi? Trasa koncertowa [DATY, MIASTA, BILETY]

Kamil pokazał jak się kręci... garnki! Pokaż na co Cię stać VOX FM

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - kto wystąpi?

Usłyszymy największe weselne hity! Sławomir wraz z żoną Kajrą zaśpiewają Miłość w Zakopanem, Weselnego pytona oraz najnowszą piosenkę Andrzej. Golec uOrkiestra porwie weselnych gości przebojami Crazy is my life i Ściernisko. Urszula zaśpiewa m.in. piosenki Malinowy król i Konik na biegunach, a zespół Boys wykona przebój Szalona. Na mrągowskiej scenie zobaczymy również zespoły: Classic, Masters, Top Girls, Brathanki, Hamak, a także Staszka Karpiel-Bułeckę, Wojciecha Gąssowskiego, Dona Vasyla, Mariusza Kałagę. Artyści oprócz swoich największych hitów, zaśpiewają również przeboje, których nie może zabraknąć na żadnym polskim weselu: Zabrałaś serce moje, Szła dzieweczka do laseczka, Rudy się żeni, czy Biały miś.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - DATA

Kiedy jest Festiwal Weselnych Przebojów 2022? Weselny klimat utrzyma się przez dwa dni, 12 i 13 sierpnia!

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - MIEJSCE

Gdzie jest Festiwal Weselnych Przebojów 2022? Miejsce już dawno zostało ujawnione. Wydarzenie odbędzie się w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Sonda
Wybierasz się na Festiwal Weselnych Przebojów 2022?

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - Ich Troje

13 sierpnia 2022 będziemy uroczyście obchodzić ćwierćwiecze istnienia Ich Troje. Koncerty tego zespołu zawsze były wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników! Tak będzie z pewnością również tym razem. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedał blisko 12 milionów płyt. Podczas koncertu w Mrągowie usłyszymy zarówno największe hity zespołu, takie jak Powiedz, A wszystko to…, Zawsze z Tobą chciałbym być, jak i piosenki z nowej płyty, w tym Nie szukaj mnie. Gościnnie na scenie wystąpią m.in. Doda oraz Justyna Majkowska, druga wokalistka zespołu. To nie koniec niespodzianek! Na scenie u boku Michała pojawią się również jego najbliżsi, syn Xavier i córka Etiennette, z którymi stworzy niezwykłe duety.