Anna Przybylska

i

Autor: EastNews

Film o Annie Przybylskiej. Jarosław Bieniuk: "Najtrudniejszy film w życiu..."

2022-02-04 14:20

To już pewne! Powstanie długo wyczekiwany film dokumentalny o zmarłej aktorce Annie Przybylskiej. "Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi" - napisał na swoim profilu Jarosław Bieniuk, podkreślając tym samym, że dla całej rodziny to będzie niezwykle trudny i wzruszający film. Fani również zalewają się łzami.

Ania Przybylska, znana m.in. z kultowej roli Marylki w serialu "Złotopolscy" czy doktor Kariny w "Daleko od noszy", bardzo szybko zyskała sympatię widzów. Karierę aktorki rozpoczęła w bardzo młodym wieku, jednak jak zawsze podkreślała w licznych wywiadach, to rola matki była dla niej najważniejszą w życiu. Razem ze swoim partnerem Jarosławem Bieniukiem doczekali się trójki wspaniałych dzieci – 19-letniej Oliwii, 16-letniego Szymona i 10-letniego Janka. To właśnie Bieniuk potwierdził dziś informację o filmie o Annie Przybylskiej.

Jarosław Bieniuk: "Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi"

Były piłkarz Jarosław Bieniuk, opublikował w sieci zapowiedź dokumentalnej produkcji, w którym znalazły się niepublikowane dotąd, rodzinne nagrania z udziałem Anny Przybylskiej. "Moi Drodzy, wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i dla mojej Rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu… Dziękuję (...) za 6 lat cierpliwości. Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi… "- czytamy we wpisie Jarosława.

Informację o filmie przekazała w swoich mediach społecznościowych również córka Jarosława i Ani. Oliwia Bieniuk, publikując pierwszy teaser filmu o swojej ukochanej mamie, napisała na Instagramie: "Ten krótki filmik będzie się bardzo wyróżniał od poprzednich postów i relacji. Jest to wyjątkowa chwila dla naszej rodziny, ponieważ dzisiaj oficjalnie możemy potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o mojej Mamie".

Siostra Anny Przybylskiej: "Niewyobrażalna tęsknota..."

Głos na temat tej produkcji zabierają też inni bliscy zmarłej aktorki. Zapowiedź filmu o Annie Przybylskiej pojawiła się również na instagramowym profilu jej siostry, Agnieszki. "ANIA... Brakujący element naszej rodzinnej układanki. Układanki, w której słowo CÓRKA, MAMA, SIOSTRA i ŻONA jest wyrazem niewyobrażalnej tęsknoty.." - napisała siostra aktorki.

Zapowiedź filmu o Ani Przybylskiej

W sieci można obejrzeć krótkie wideo, które jest zapowiedzią filmu dokumentalnego. Są to archiwalne ujęcia Anny Przybylskiej w towarzystwie dzieci. W trailerze widzimy też nagranie z dzieciństwa Oliwii, wykonane tuż przed jej wyjściem do przedszkola. Właśnie tak ma wyglądać film dokumentalny o zmarłej aktorce - będzie zawierał m.in. zapisy wideo z prywatnego archiwum rodziny. Premiera zaplanowana jest na 5 października 2022 r. Tego dnia przypada ósma rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Film wyreżyserują Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski.