Girlsband disco polo w akcji.  Szpilki pracują nad nowym kawałkiem: Nie możemy się doczekać efektów końcowych

i

Autor: Instagram.com/zespolszpilki_official Girlsband disco polo w akcji. Szpilki pracują nad nowym kawałkiem: Nie możemy się doczekać efektów końcowych

Girlsband disco polo w akcji. Szpilki pracują nad nowym kawałkiem: Nie możemy się doczekać efektów końcowych

2022-10-19 18:58

Jeden z najpopularniejszych girlsbandów disco polo nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym roku. Po gorącym wakacyjnym hicie „Jedna chwila” zespół Szpilki znów zameldował się w studiu. Milena, Klaudia i Marlena nagrały kolejny kawałek i wszystko wskazuje na to, że niebawem, fanów czeka premiera.

Te dziewczyny się nie zatrzymują. Ku uciesze fanów disco polo zespół Szpilki wydaje nowość za nowością, a każdy kawałek zachwyca internautów. Dlatego nie dziwi fakt, że gdy Milena, Klaudia i Marlena informują o nowych piosenkach miłośnicy gatunku z niecierpliwością wypatrują daty premiery. Po tym, jak w wakacje szpilki wydały taneczny utwór o miłości – „Jedna chwila”, przyszedł czas na kolejne kawałki. Choć w pamięci fanów jest jeszcze teledysk z gorącym klimatem plaży i kusych strojów wokalistek, to zdjęcie dziewczyn w studiu nagrań wywołało sporo entuzjazmu. Okazuje się, że nie tylko fani nie mogą doczekać się nowego kawałka.

„Łapcie fotkę z wczorajszych nagrywek. Już nie możemy się doczekać efektów końcowych”- napisały Szpilki na Instagramie

Niestety dziewczyny nie dodały nic więcej. Wiemy jednak, że za realizację odpowiada w Jorsh & Studio w Białymstoku, gdzie nagrywają największe gwiazdy disco polo. Na razie nie wiadomo w jakim klimacie będzie najnowsza piosenka ani kiedy możemy spodziewać się premiery. Ale jedno jest pewne, kiedy Szpilki już zdecydują przeczytasz o tym na voxfm.pl.

ZOBACZ TEŻ: Milena z zespołu Szpilki w zmysłowej bieliźnie. Wokalistka przyprawia fanów o grzeszne myśli [GALERIA]

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Gdynia 2022