telewizja

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim Zeiske wspomniał jeden z najbardziej przykrych momentów w jego życiu. „To już 4 miesiące”

2024-06-16 23:43

Widzowie już od blisko dekady mogą śledzić losy bohaterów jednej z najpopularniejszych produkcji TTV, czyli Gogglebox. Przed telewizorem. Ten format został bardzo dobrze przyjęty przez oglądających, którzy szybko związali się z komentatorami. M.in. z Joachimem Zeiske. Ten ostatnio podzielił się przykrym wspomnieniem.

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim Zeiske z przykrym story

Gdy myślimy o telewizji TTV, to zdecydowanie jako jeden z najpopularniejszych formatów na tej antenie, na myśl przychodzi program Gogglebox. Przed telewizorem. I trudno się temu dziwić. To show nadawane jest w TTV od blisko dekady i to bez żadnej przerwy (nie licząc wakacji). A to zdecydowanie godne podziwu, ponieważ nie ma zbyt wielu programów, które mogą poszczycić się takim osiągnięciem. To nie udałoby się z pewnością, gdyby nie uczestnicy Gogglebox. Przed telewizorem. Wielu z nich utrzymało się w formacie od samego początku i co tydzień komentuje kolejne programy telewizyjne. Sporą sympatię widzów zyskali m.in. Sylwia BombaMariusz Kozak czy Izabela i Joachim Zeiske. Ci ostatni w Gogglebox. Przed telewizorem pojawiają się od pierwszego odcinka. Widzowie mocno się z nimi związali.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim wspomina babcię

Izabela ZeiskeJoachim Zeiske to prawdziwe zwierzęta telewizyjne. Już od pierwszego odcinka Gogglebox. Przed telewizorem dobrze czuli się na ekranie. A widzowie pokochali ich za naturalność. Izabela, czyli mama Joachima niejednokrotnie ma dla niego jakieś życiowe sugestie, czasem gani go za niektóre sprawy, a chłopak w pierwszych sezonach nie raz się jej odgryzał. I to za to uwielbiają ich widzowie Gogglebox. Przed telewizorem. Za szczerość i bycie prawdziwymi. Czujni widzowie TTV z pewnością kojarzą też "Bunię", czyli mamę Izy, która pojawiała się w programie. Ta niestety zmarła kilka miesięcy temu. I to właśnie śmierć babci Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem postanowił ostatnio uczcić na swoim story. Dodał przykre story z napisem: To już 4 miesiące. To mocno wzrusza. Joachim, jesteśmy z Tobą!

Listen on Spreaker.