wspomnienia

Grała policjantkę w W11. Joanna Czechowska mocno się zmieniła i dziś chce rządzić w samorządzie

2024-03-30 18:53

Serial W11. Wydział śledczy to jedna z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji. Widzowie przez wiele lat zasiadali przed ekranami telewizorów, by śledzić rozwiązywanie spraw przez policjantów. Jedną z osób, która brała udział w produkcji była Joanna Czechowska. Jak wygląda dziś? Chce rządzić w samorządzie!

Joanna Czechowska z W11 dawniej i dziś

W ostatnim czasie w telewizji panuje moda na powroty znanych produkcji. Jakiś czas temu ponownie na ekranach zagościł serial Detektywi, a już niebawem mamy zobaczyć nowe odcinki produkcji Malanowski i partnerzy. To właśnie w okresie szczytu popularności obu tych seriali widzowie mogli oglądać również W11. Wydział śledczy. To dzięki temu serialowi rozpoznawalność zyskało wielu policjantów, którzy wcielali się właśnie w rolę śledczych. Na ekranie mogliśmy oglądać m.in. Sebastiana Wątrobę, Annę Potaczek, Macieja Dębosza czy Joannę Czechowską. Mimo dużej sympatii widzów serial zniknął jednak z ekranów, w dodatku w cieniu skandalu. Część aktorów domagała się bowiem tantiem za swój udział w produkcji, a afera odbiła się głośnym echem. Wielu z policjantów, którzy występowali w W11 pojawia się dziś jednak w innych serialach. Anna Potaczek i Maciej Dębosz trafili do Detektywów, a Sebastian Wątroba grywa w różnych produkcjach kryminalnych. Z mediów zniknęła za to Joanna Czechowska. Ostatnio jednak powróciła - w nietypowej roli.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Joanna Czechowska chce rządzić w samorządzie

W czasie grania w serialu W11. Wydział śledczy Joanna Czechowska cieszyła się dużą sympatią ze strony widzów. Grana przez nią policjantka była surowa, ale i potrafiła pokazać swoją delikatniejszą stronę. Jak dziś po latach wygląda serialowa "Aśka"? Okazuje się, że trochę się zmieniła, ale powiedzenie, że kobieta z wiekiem staje się coraz piękniejsza w tym przypadku, jak najbardziej się sprawdza. Co ciekawe ostatnio Joanna Czechowska poinformowała w swoich social mediach, że ma zamiar wystartować w najbliższych wyborach samorządowych. Emerytowana policjantka chce dostać się do sejmiku województwa. Na czym chce się skupić? M.in. na poprawie bezpieczeństwa mieszkańców Małopolski. Poniżej możecie zobaczyć wideo, które pokazuje, jak Joanna Czechowska wygląda dziś.