Gwiazda disco polo, jak księżniczka Disneya! Te zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

i

Autor: Instagram.com/elwiramejk

disco polo

Gwiazda disco polo, jak księżniczka Disneya! Te zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

2023-09-22 17:24

Utwory disco polo sprawiają, że wielu z nas poprawia się nastrój. Niektórzy mówią nawet, że są one bajeczne. A ostatnio, jak postać z bajki chciała najwyraźniej poczuć się jedna z polskich gwiazd muzyki tanecznej. Piosenkarka wrzuciła do sieci fotkę, na której przyćmiewa swoją urodą. Fani są zachwyceni.

Elwira Mejk niczym księżniczka Disney'a

Kto z nas nie marzył kiedyś o tym, by zostać księżniczką Disney'a lub przeżyć historię, jak z jednego z Disney'owskich filmów? Wiele dziewczynek chciało zostać drugim Kopciuszkiem, Śpiącą królewną albo Pocahontas. Takie marzenie miała tez najwyraźniej Elwira Mejk! Tę popularną piosenkarkę disco polo znamy m.in. z numeru "Tańczę z nim do rana". Pod tym kawałkiem w sieci jest już ponad 27 milionów wyświetleń. Ostatnio autorka licznych hitów pojechała zwiedzić Francję. Na swoim Instagramie zachwyca się m.in. wyglądem i widokami, które można podziwiać w Paryżu. Swoim fanom pokazała też m.in. pokój, w którym śpi. Jednak gwiazda postawiła nie tylko na zwiedzanie historycznych części Francji, a i zawitała do jednego z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie...

Radek Liszewski & Kamil Kossakowski - Za Tobą pójdę jak na bal| Duety Jakich Świat Nie Słyszał VOXFM

Elwira Mejk niczym księżniczka

Gwiazda disco polo podczas swojego pobytu we Francji zawitała do Disneylandu. Tam chętnie korzystała z różnych atrakcji, ale i robiła sobie fotki z postaciami z bajek, które chodzą po parku. Okazuje się, że to nie pierwsze odwiedziny piosenkarki w tym miejscu. Jak napisała na Instagramie - bardzo cieszy się, że wróciła do Disneylandu. Trudno się dziwić, bo nie brakuje w nim atrakcji, a i dorośli mogą poczuć się z powrotem, jak dzieci i przenieść do magicznego świata. To chyba udzieliło się samej Elwirze Mejk, która na swoim koncie w social mediach pochwaliła się fotkami z pobytu w parku rozrywki. Możemy ją zobaczyć w fenomenalnej stylizacji w towarzystwie Myszki Mini. Nie powiecie, że wokalistka nie wygląda przy niej, jak jedna z księżniczek Disney'a! Fotki możecie obejrzeć poniżej.