Wesele Marzeń 2023

i

Autor: VOX FM

Gwiazda disco polo na Twoim weselu ZA DARMO? To możliwe! Rusza Wesele Marzeń z VOX FM

2023-01-20 10:58

Występ gwiazdy disco polo na weselu. Na pewno niejedna para chciałaby w takiej oprawie rozpocząć nową drogę życia. Dzięki radiu VOX FM to możliwe. Wesele Marzeń to szansa, by na Twoim przyjęciu wystąpił MiłyPan albo Skolim. Jak się zgłosić?

Wesele Marzeń - gwiazda disco polo na Twoim weselu

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda para szykująca się do ceremonii i przyjęcia chce, by były one wyjątkowe. Gości można zaskoczyć na różne sposoby, a jednym z bardziej spektakularnych zdecydowanie jest zaproszenie gwiazdy, która da prywatny koncert w czasie imprezy. Nie każdy jednak może sobie na to pozwolić, bo z jednej strony kalendarze artystów są wypełnione po brzegi, a z drugiej jest to przyjemność kosztowna.

Czy MiłyPan znów pobił Smolastego? Zobacz jak RAPUJE "Duże oczy" tylko w VOX FM

Dzięki radiu VOX FM możecie sprezentować sobie i Waszym gościom taką atrakcję zupełnie ZA DARMO. Wesele Marzeń to akcja kierowana do par, które w tym roku biorą ślub i organizują przyjęcie weselne. Para musi się zgłosić do nas sama! A my sprawimy, że Wasze wesele będzie niezapomniane, bo wystąpić na nim mogą MiłyPan lub Skolim. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 lutego do godziny 16:00. Wielki finał akcji w Walentynki (14 lutego) na antenie VOX FM. Zgłaszać można się na stronie weselemarzen.voxfm.pl, a pełny regulamin znajdziecie tu: Wesele Marzeń - regulamin

Sonda
Marzysz o występie gwiazdy na weselu?

Nowości disco polo 2023! Najlepsze premiery tego roku