Angelica Żmijewska

i

Autor: screen/Instagram @angelika.zmijewska Piękna wokalistka disco polo podbija TikToka

Gwiazda disco polo podbija TikToka! Tym razem zatańczyła ze swoim bratem

2022-04-19 11:38

Angelica Żmijewska jest nie tylko znakomitą wokalistką, ale również spełnia się jako... tancerka! Układy do znanych piosenek publikuje na swoim koncie na TikToku. Tym razem zatańczyła razem ze swoim młodszym bratem. Zobaczcie jak rusza się gwiazda zespołu Topky!

Angelica Żmijewska TikTok wokalistki zespołu Topky

Nie od dziś wiadomo, że Angelica Żmijewska potrafi śpiewać. Udowadnia to tworząc w duecie z Paulą Karpowicz zespół Topky. Dziewczyny mają na koncie już kilka hitów, w tym doskonale znane słuchaczom radia VOX FM "Szpile" czy królujący kilka tygodniu temu na szczycie Best Listy "Dzban".

Poranne Wyjce - Topky

Na scenie, oprócz wspaniałego głosu, przydaje się również umiejętność poruszania się. Angelica Żmijewska podkreśla często w rozmowach z dziennikarzami, że tańczyć uwielbia. Tą umiejętnością - poza występami scenicznymi - chwali się również na swoim koncie na TikToku. Żmijewską obserwuje ponad 140 tys. osób, a jej filmiki mają nawet po kilkaset tysięcy wyświetleń.

Oprócz filmików, na których tańczy do popularnej muzyki, Angelica często nagrywa też zabawne filmiki do trendujących dźwięków, między innymi o swoich relacjach z facetami czy o imprezach z przyjaciółmi, w tym z Paulą Karpowicz. Dziewczyny poza zespołem są bardzo bliskimi koleżankami i często spędzają razem czas.

Angelica Żmijewska pokazała brata

Angelica Żmijewska aktualnie mieszka w Warszawie, skąd dojeżdża na koncerty, do studia nagraniowego czy na próby zespołu. Często jednak jeździ do miejscowości Pożary k. Działdowa gdzie mieszkają jej rodzice, brat Oskar i siostra Gabrysia oraz zwierzęta.

Przy okazji ostatniej wizyty nagrała dwa TikToki z układem tanecznym do piosenki Mr. Polska "Złote Tarasy". Na jednym z nich znalazł się jej brat. Czy ma szansę na podobną karierę co jego utalentowana siostra?