Etna

i

Autor: Instagram.com/etnamusicofficial Etna

Gwiazda disco polo pokazała zdjęcie ze ślubu. „Mocno zmieniłam się od tamtego czasu?”

2022-04-26 11:37

Etna pokazała zdjęcie z dnia swojego ślubu. Gwiazda disco polo w sukni ślubnej pozuje w ogrodach pałacu Branickich w Białymstoku i wygląda...jakby to było dziś! Jednak wokalistka kokieteryjnie pyta fanów: „Mocno zmieniłam się od tamtego czasu?”.

Joanna Kaczanowska czyli Etna znana jest fanom disco polo z takich piosenek, jak m.in.: „Przytulajka”, „Królewna” czy „Drań”. Wokalistka prowadzi aktywne życie w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym ale i prywatnym. Ostatnio wokalistka pokazała zdjęcie z dnia ślubu, który odbył się siedemnaście lat temu.

ZOBACZ TEŻ: Etna pokazała zdjęcie z córką. Wyglądają, jak siostry!

Dziś od rana uroniłam już kilka łez. Ze szczęścia, z troski i smutku o moją Rodzinę ♥️ bo życie takie jest: raz piękne, szczęśliwe, raz smutne, trudne. Dlatego warte jest, by je przeżyć. W dzisiejszych czasach, wydaje mi się, że jest coraz trudniej iść długo przez życie razem. Ambicje, racje, upór każdego z nas nie wpływa korzystnie na związek (pis.oryg.) -napisała Etna na Instagramie.

Wokalistka dodała, że rocznicę ślubu spędzi z mężem m.in. na wspólnym oglądaniu kasety ze ślubu i wesela. Napisała, że z pewnością uroni wiele łez, a także będzie wspominać swojego zmarłego tatę. Zaapelowała do fanów, by doceniali każdy dzień. Etna pochwaliła się również, że suknię ślubną zaprojektowała sama „uszyła mi ją krawcowa Bożena, ta sama, która szyje mi moje szalone stroje sceniczne”  - napisała wokalistka. Na koniec zapytała fanów: „Mocno zmieniłam się od tamtego czasu?”. Spójrz na zdjęcie poniżej, odpowiedzi fanów chyba nie zaskoczą. Etna 17 lat temu i dziś wygląda kwitnąco.

Gratulujemy rocznicy i życzymy kolejnych szczęśliwych lat!

Stare hity, czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Szymon Wydra: Nasze życie będzie jak poemat...
PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]