telewizja

Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem jakiej nie znacie! Tego Izabela Zeiske nie mówi codziennie

2024-05-19 16:50

Program Gogglebox. Przed telewizorem dla wielu osób był trampoliną do sławy. Nagle przeciętni Polacy, którzy występowali w formacie zyskali rozpoznawalność na ulicy i spore wyświetlenia w sieci. Na występie w programie zyskała m.in. Izabela Zeiske. Jaka jest naprawdę i jak wygląda jej życie? Tego o niej nie wiecie!

Gogglebox. Przed telewizorem: Izabela Zeiske na co dzień

Program Gogglebox. Przed telewizorem na antenie TTV pojawia się już od blisko dekady. Przez ten czas przez format przewinęło się wielu bohaterów, a widzowie zdążyli nie tylko pokochać samo show, ale i jego uczestników. Wielu z bohaterów Gogglebox. Przed telewizorem zyskało też niemałą popularność, niektórzy zrezygnowali z pracy, a niemal wszyscy zaczęli mocno udzielać się w sieci. Od początku w programie Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się Izabela Zeiske. Uśmiechnięta kobieta komentuje programy telewizyjne w towarzystwie syna, a czasami i innych osób. W ostatnich sezonach mamie i synowi towarzyszyła babcia. Ta niestety zmarła. Mimo to Izabela Zeiske i jej syn Joachim Zeiske nadal regularnie pojawiają się w programie. Czasami wspominają w nim np. o mężu Izabeli. Okazuje się jednak, że kobieta skrywa też inne sekrety.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Gogglebox. Przed telewizorem: Izabela Zeiske wiele przeszła

Chyba nie ma osoby, która krytykowałaby duet, który tworzą Izabela Zeiske i jej syn Joachim Zeiske. Matka i syn często nie gryzą się w język, ale zazwyczaj komentują programy w zabawny i lekki sposób. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, jaka Izabela Zeiske Gogglebox. Przed telewizorem jest na co dzień. Okazuje się, że kobieta przez 32 lata pracowała w banku. A Joachim to nie jej jedyny syn. Izabela Zeiske ma bowiem sześcioro synów - dwóch biologicznych: Mateusza i Joachima, i czterech, dla których została rodziną zastępczą: Adama, Bartka, Olka i Adama. Ponad trzydzieści lat spędziła ze swoim mężem - Boguszem i nadal mocno go kocha. Miłością Izabela Zeiske Gogglebox. Przed telewizorem darzy też zwierzaki. Tych miała aż szesnaście! To psy i koty - Kidi, Burtek, Fuks, Dogi, Argo, Duduś, Emil, Saba, Sara, Pucia, Afi, Kesil, Sisi, Dino, Oxi, Tila.