Gwiazda Polo TV na dużym ekranie. Edyta Folwarska zagra w erotyku na podstawie swojej książki. Kiedy „Pokusa” trafi do kin?

i

Autor: Instagram.com/edyta.folwarska Gwiazda Polo TV na dużym ekranie. Edyta Folwarska zagra w erotyku na podstawie swojej książki. Kiedy „Pokusa” trafi do kin?

Gwiazda Polo TV na dużym ekranie. Edyta Folwarska zagra w erotyku na podstawie swojej książki. Kiedy „Pokusa” trafi do kin?

2022-12-01 11:25

„Pokusa” to nowy polski film erotyczny oparty na powieści Edyty Folwarskiej. Reżyserką jest Maria Sadowska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", „Dziewczyny z Dubaju"). Dziennikarka i prezenterka Polo TV, a także autorka książki także pojawi się na ekranie. Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji. Kiedy premiera?

Edyta Folwarska to jedna z największych gwiazd telewizji Polo TV, która od kilku lat realizuje się także jako pisarka. Jej powieści erotyczne to bestsellery. Wszystko zaczęło się w 2019 roku, kiedy wydała „Zbiór miłości niechcianych". Później pojawiły się „Zdradzana", „Stewardessa" czy „Pokusa". Właśnie ten ostatni tytuł doczekał się ekranizacji. Za reżyserię dopowiada Maria Sadowska, scenariusz napisała Edyta Folwarska, a  w obsadzie plejada gwiazd. Na ekranie pojawi się także autorka powieści.

„Pokusa” polski film erotyczny. Fabuła

Jak opisuje dystrybutor filmu - Monolith Films- Pokusa jest oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o sekretach gwiazd sportu i show biznesu. Inez (Helena Englert) jest młodą, aspirującą dziennikarką, która marzy o miłości i pracy w prestiżowym wydawnictwie. Gdy dotrze do raju swoich marzeń, problemy zaczną się mnożyć. Co więcej, u jej boku pojawi się dwóch przystojnych mężczyzn. Zarówno tajemniczy, jak i nieprzewidywalny.

„Pokusa”. Obsada

W obsadzie filmu „Pokusa” zobaczymy plejadę polskich gwiazd: Helenę Englert, Piotra Stramowskiego, Joannę Liszowską, Piotra Głowackiego, Klaudię El Dursi, Ewę Ekwę, Olę Ciupę, czy Damiana „Stiflera" Zduńczyka. W jedną z głównych ról w filmie wcielił się też Andrea Preti, którego można kojarzyć z poprzednim filmem Marii Sadowskiej „Dziewczyny z Dubaju”.

Edyta Folwarska w filmie „Pokusa”. Kogo zagra?

Ekranizacja książki „Pokusa” będzie bardziej pikantna niż sama powieść. Co ciekawe, autorka książki i scenariusza, sama także pojawi się w filmie. Edyta Folwarska zagrała niewielki w nim epizod. Pojawi się na ekranie jako szefowa prostytutek.

„Pokusa”. Premiera i zwiastun

Premiera filmu „Pokusa” jest przewidziana na 2023 rok. Do sieci trafił już pierwszy zwiastun, który możesz obejrzeć poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Zespół disco polo opublikował ogłoszenie. Playboys szuka „chętnych dziewczyn” i prosi o kilka fotek...

Sonda
Obejrzysz film "Pokusa"?
Extazy śpiewa "Wolność" zespołu Boys - tylko w VOX FM