Gwiazda Polo TV na dużym ekranie. Edyta Folwarska zagra w erotyku na podstawie swojej książki. Kiedy „Pokusa” trafi do kin?

2022-12-01 11:25 AM.
Gwiazda Polo TV na dużym ekranie. Edyta Folwarska zagra w erotyku na podstawie swojej książki. Kiedy „Pokusa” trafi do kin?
Autor: Instagram.com/edyta.folwarska Gwiazda Polo TV na dużym ekranie. Edyta Folwarska zagra w erotyku na podstawie swojej książki. Kiedy „Pokusa” trafi do kin?

„Pokusa” to nowy polski film erotyczny oparty na powieści Edyty Folwarskiej. Reżyserką jest Maria Sadowska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", „Dziewczyny z Dubaju"). Dziennikarka i prezenterka Polo TV, a także autorka książki także pojawi się na ekranie. Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji. Kiedy premiera?

Edyta Folwarska to jedna z największych gwiazd telewizji Polo TV, która od kilku lat realizuje się także jako pisarka. Jej powieści erotyczne to bestsellery. Wszystko zaczęło się w 2019 roku, kiedy wydała „Zbiór miłości niechcianych". Później pojawiły się „Zdradzana", „Stewardessa" czy „Pokusa". Właśnie ten ostatni tytuł doczekał się ekranizacji. Za reżyserię dopowiada Maria Sadowska, scenariusz napisała Edyta Folwarska, a  w obsadzie plejada gwiazd. Na ekranie pojawi się także autorka powieści.

„Pokusa” polski film erotyczny. Fabuła

Jak opisuje dystrybutor filmu - Monolith Films- Pokusa jest oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o sekretach gwiazd sportu i show biznesu. Inez (Helena Englert) jest młodą, aspirującą dziennikarką, która marzy o miłości i pracy w prestiżowym wydawnictwie. Gdy dotrze do raju swoich marzeń, problemy zaczną się mnożyć. Co więcej, u jej boku pojawi się dwóch przystojnych mężczyzn. Zarówno tajemniczy, jak i nieprzewidywalny.

„Pokusa”. Obsada

W obsadzie filmu „Pokusa” zobaczymy plejadę polskich gwiazd: Helenę Englert, Piotra Stramowskiego, Joannę Liszowską, Piotra Głowackiego, Klaudię El Dursi, Ewę Ekwę, Olę Ciupę, czy Damiana „Stiflera" Zduńczyka. W jedną z głównych ról w filmie wcielił się też Andrea Preti, którego można kojarzyć z poprzednim filmem Marii Sadowskiej „Dziewczyny z Dubaju”.

Edyta Folwarska w filmie „Pokusa”. Kogo zagra?

Ekranizacja książki „Pokusa” będzie bardziej pikantna niż sama powieść. Co ciekawe, autorka książki i scenariusza, sama także pojawi się w filmie. Edyta Folwarska zagrała niewielki w nim epizod. Pojawi się na ekranie jako szefowa prostytutek.

„Pokusa”. Premiera i zwiastun

Premiera filmu „Pokusa” jest przewidziana na 2023 rok. Do sieci trafił już pierwszy zwiastun, który możesz obejrzeć poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Zespół disco polo opublikował ogłoszenie. Playboys szuka „chętnych dziewczyn” i prosi o kilka fotek...

Sonda
Obejrzysz film "Pokusa"?
Extazy śpiewa "Wolność" zespołu Boys - tylko w VOX FM
Nasi Partnerzy polecają