Goście Jest Weekend

i

Autor: voxfm.pl

Gwiazda polskiej muzyki dance i ikona lat 90! Thomas gościem Pawła Doncbacha w VOX FM [POSŁUCHAJ]

2022-06-08 11:50

Najpierw w duecie I&I wylansował takie przeboje jak "Pocałuj mnie" czy "Miłość nie kończy się", a później solowe jak "Love song for", "Już, Już, Już" czy "Anna Maria". Thomas to niekwestionowana ikona lat dziewięćdziesiątych. Posłuchaj rozmowy Pawła Doncbacha.

Moda na lata '90 powraca!

Od dłuższego czasu obserwujemy trend, w którym powraca moda z lat 90. Coraz częściej na ulicach widać stylizacje nawiązujące do tych sprzed trzech dekad, a w sklepach odzieżowych królują ubrana i gadżety, które spokojnie mogłyby się znaleźć w teledyskach wczesnej Britney Spears. Podobnie dzieje się z muzyką, powraca wiele kawałków z tamtych lat, zwłaszcza w formie remiksów jak choćby "Fading like a flower" Roxette w remiksie od Galantis. Nic więc dziwnego, że gwiazdy z tamtych lat również przeżywają swoją drugą młodość i wypuszczają numery stylizowane na okres początku swojej kariery.

Najlepszy Koncert Świata w Radomiu - relacja z imprezy VOX FM

Thomas zaprezentował ostatnio swój nowy kawałek w stylu przełomu lat 80. i 90. - I właśnie o tej piosence romawiali z Pawłem Doncbachem. Nasz gość opowiedział o tym skąd wziął się pomysł na ten utwór, o czym jest i jak bawił się przy kręceniu teledysku. Nie zabrakło też masy wspomnień, szczególnie tych z działalności muzycznej w I&I oraz o solowej karierze Thomasa i samych latach 90-ych.

Paweł Doncbach, dziennikarz radia VOX FM od wielu lat prowadzi na antenie rozmowy z wyjątkowymi artystami. W lekkim stylu potrafi wyciągnąć ze swoich gości najbardziej skrywane tajemnice czy wspomnienia. Teraz tych wywiadów możecie posłuchać również w formie podcastu!

Listen to "Goście Jest Weekend" on Spreaker.

Marcin Miller i Boys. Quiz z piosenek oraz historii zespołu. Tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. „Jesteś szalona” to jednen z największych hitów zespołu Boys. Kto jest jego autorem?