telewizja

Gwiazda programu Królowe życia przeszła spektakularną metamorfozę! Izabela Macudzińska zaskoczyła

2024-06-23 10:23

Program Królowe życia był przed laty jedną z najpopularniejszych produkcji TTV. Niespodziewanie zniknął, a obecnie trudno szukać po nim śladów w sieci. Widzowie z pewnością pamiętają jednak jego bohaterkę - Izę Macudzińską. Jak zmieniła się od swojego udziału w show? Okazuje się, że przeszła niezłą metamorfozę.

Królowe życia: jak zmieniła się Izabela Macudzińska?

Telewizja TTV w ostatnich latach wyprodukowała sporo programów, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów. Wśród nich zdecydowanie można wymienić produkcje, które prowadził Przemek Kossakowski, format Gogglebox. Przed telewizorem czy Królowe życia. Po ostatnim z tych formatów obecnie trudno jednak szukać śladów w sieci. Kilka miesięcy temu w Internecie wybuchła bowiem afera dotycząca jednej z bohaterek. Media ujawniły szokujące informacje na temat tego, czego miała dopuszczać się Dagmara Kaźmierska. Wtedy też z sieci zniknęły wszystkie odcinki programu Królowe życia i wiele ze wzmianek na temat formatu. Widzowie pamięć mają jednak dobrą i na pewno nie zapomnieli o jednej z bohaterek show Królowe życia - Izabeli Macudzińskiej. Ta na przestrzeni ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę.

Tym zajmuje się Conan Kaźmierski. Nie zgadniecie co na co dzień robi syn królowej życia

Królowe życia: Izabela Macudzińska kiedyś i dziś

Program Królowe życia wzbudzał w sieci ogromne emocje. Widzowie często zabierali głos na temat jego bohaterek. Mieli też swoje ulubienice. I choć produkcja zniknęła i raczej już nigdy nie wróci, to każdy doskonale pamięta osoby, które pojawiały się w tym formacie. Spore emocje wzbudzała m.in. Izabela Macudzińska. Ta mieszka obecnie w Poznaniu i żyje ze swoim wieloletnim partnerem. Doczekali się również córeczki - Elizy. Izabela Macudzińska nie boi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Na przestrzeni ostatnich lat nie raz się już zmieniała. A jak wygląda obecnie? Okazuje się, że Izabela Macudzińska z programu Królowe życia przeszła niemałą metamorfozę!