Gwiazdor disco polo pochwalił się prezentem od fanów: Nikt jeszcze mnie nie wyszydełkował

i

Autor: Instagram.com/czadoman Gwiazdor disco polo pochwalił się prezentem od fanów: Nikt jeszcze mnie nie wyszydełkował

Gwiazdor disco polo pochwalił się prezentem od fanów: Nikt jeszcze mnie nie wyszydełkował

2022-12-05 18:33

Gwiazdy disco polo mają wiernych fanów, którzy nie tylko przychodzą na koncerty ale także okazują swoją sympatie różnego rodzaju prezentami. Zazwyczaj są to portrety ale tym razem udało się zaskoczyć artystę. Czadoman dostał nietypowy upominek.

Twórca hitu „Ruda tańczy jak szalona” to szczęściarz, który ma za sobą liczną grupę wiernych fanów. Czadoman dał się poznać szerszej publiczności podczas talent show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który wygrał brawurowo wykonując utwory m.in. z repertuaru Budki Suflera. Wokalista disco polo bardzo lubi zaskakiwać jednak tym razem, to fanom udało się zaskoczyć jego. A dokładniej fance, która na szydełku zrobiła lalkę przypominającą Czadomana.

ZOBACZ TEŻ: Kajra w seksownej bieliźnie wygląda jak milion dolarów. Do sieci trafiło nagranie, w którym żona Sławomira rozpala zmysły, a gwiazdor rock polo dostaje kubeł zimnej wody

Muszę przyznać, że bardzo często otrzymuję od swoich Fanów obrazy z moją podobizną. Natomiast do tej pory nikt mnie jeszcze nie wyszydełkował! Dzięki Sylwia(...) za wspaniały prezent - napisał Czadoman na Instagramie.

Sonda
Czy "szydełkowy" Czadoman jest podbny do prawdziwego?
Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Poranne Wyjce na żywo