Bartek D-Bomb

i

Autor: screen z Instagram/@dbomb_bartek Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb podbija Stany Zjednoczone

Gwiazdor disco polo ZSZOKOWANY cenami za oceanem "co za cyrk"

2023-01-04 13:01

Bartek Padyasek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów branży disco polo. Wokalista zespołu D-Bomb wybrał się ostatnio do Stanów Zjednoczonych. Zatrzymał się tam między innymi w Las Vegas, gdzie najbardziej zaskoczyły go... ceny! "Co za cyrk" napisał na swoim Instagramie.

D-bomb zaskoczony cenami w USA

Gwiazdy disco polo uwielbiają latać do Stanów Zjednoczonych. Najczęściej podczas takiego wyjazdu łączą koncerty dla mieszkającej tam Polonii ze zwiedzaniem kraju. Tym razem na podbój USA ruszył Bartek Padyasek. Występ zespołu D-Bomb uświetnił jedną z imprez sylwestrowych w Nowym Jorku. Wokalista spędza czas za oceanem bardzo intensywnie i po przywitaniu Nowego Roku w Nowym Jorku ruszył na podbój Ameryki. Kolejnym przystankiem na jego trasie było Las Vegas, gdzie artysta postanowił zostawić trochę gotówki. I tu spotkało go niemałe zaskoczenie, mianowicie tutejsze ceny!

Tutaj taniej niż w Europie, co za cyrk?

- podpisał na swoim Instagramie fotkę, na której widzimy jak wychodzi z butiku jednej z luksusowych marek.

CZYTAJ TAKŻE: Najnowszy singiel Skolima wyciąga na parkiet. Nowość „Nie dzwoń do mnie mała” wygląda idealnie i jest gotowa do odpalenia. Kiedy?

Marek z formacji News śpiewa "O Ela Ela" grupy D-Bomb - tylko w VOX FM