wyjątkowe spotkanie

Gwiazdy serialu "Bridgertonowie" odwiedziły Warszawę! Tak prezentowały się na balu hitu Netflixa

2024-06-06 10:23

Początek czerwca rozpoczął się w Warszawie hucznym balem, na którym pojawiły się gwiazdy z serialu "Bridgertonowie". 5 czerwca 2024 roku aktorzy hitowego serialu od Netflixa pojawiły się w Hotelu Bellotto w Warszawie. Wyjątkowe wydarzenie było pretekstem do promocji nadchodzącego, 3. sezonu serialu. Tak na balu prezentowały się amerykańskie gwiazdy z serialu "Bridgertonowie". Zobaczcie sami!

"Bridgertonowie" to niepodważalnie jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa, w ostatnim czasie. Widzowie na całym świecie pokochali bohaterów hitowego serialu. Fani mogą być spokojni, ponieważ produkcja rozpoczęła promocję 3. sezonu "Bridgertonów". Widzowie z zapartym tchem śledzili relację Daphne i Simona, by później przenieść się do burzliwych losów Anthony'ego, który ku zdziwieniu wielu - poślubił Kate Sharmę. Minione sezony dostarczyły wielbicielom serialu sporych emocji, nieoczekiwanych zwrotów akcji i wielkich niespodzianek. Gwiazdy "Bridgertonów" zawitały w Hotelu Bellotto w Warszawie 5 czerwca 2024 roku. Zobaczcie sami, jak brylowały na ściankach i samym balu. Trzeba przyznać, że w Warszawie zrobiło się na moment bajkowo, wyniośle i magicznie!

Gwiazdy z serialu "Bridgertonowie" w Warszawie

W warszawskim Hotelu Bellotto odbyło się niezwykłe wydarzenie. Towarzyskie Wydarzenie Sezonu uświetniła obecność największych gwiazd z hitu Netflixa - "Bridgertonowie". 5 czerwca 2024 roku nie zabrakło również mediów, wielu celebrytów i polskich gwiazd, które choć na chwilę chciały wejść z majestatyczny świat "Bridgertonów". Gwiazdy amerykańskiego serialu z dumą prezentowały się na ściankach i chętnie pozowały do zdjęć. Trzeba przyznać, że produkcja hitu Netflixa nie mogła wymyślić lepszej kampanii promocyjnej, dla 3. sezonu "Bridgertonów". Trzecia część popularnego serialu stoi pod znakiem Penelopy, która tkwi w zakochaniu bez wzajemności. Jej wymarzonym wybrankiem jest brat Eloise - Colin. Pierwsza część 3. sezonu "Bridgertonowie" miała premierę 16 maja. Fani z niecierpliwością czekają jednak na 13 czerwca 2024 roku, bowiem wtedy w streamingu ma pojawić się druga część 3. serii. W Warszawie pojawiła się między innymi Claudia Jessie, która wciela się w rolę Eloise, Adjoa Andoh i jest odtwórczynią roli Lady Danbury. "Bardzo się cieszę, że mogłam przyjechać do Polski i spotkać się z tyloma wspaniałymi fankami i fanami. Zostałam przez wszystkich tak miło przywitana i ugoszczona, że mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócę. A Wydarzenie Sezonu? Po prostu perfekcyjne! Wkroczenie do świata Bridgertonów jest jak ciepły, zmysłowy przytulas" - powiedziała Jessie. Zobaczcie sami, jak gwiazdy serialu "Bridgertonowie" prezentowali się w stolicy Polski. Co za magiczny dzień!

Byliśmy na balu Bridgertonów. Gwiazdy hitu Netflixa zawitały do Warszawy!

"Bridgertonowie" to amerykański serial dramatyczny. Miejsce akcji rozgrywa się w epoce regencji w Anglii. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 25 grudnia w 2020 roku. Drugi sezon pojawił się 25 marca 20200 roku. Twórcą serialu jest Chris Van Dusen.

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5