fot. Aleksandra Sędek / High League

i

Autor: vox fm fot. Aleksandra Sędek / High League

High League 2 - kiedy? Karta walk i transmisja online z 2. gali freakowej federacji

2022-01-25 14:12

Gwiazdy showbiznesu, klatka walk i... emocje nie do opisania! Już po raz drugi odbędzie się gala High League. Internauci już po pierwszej edycji mają zaostrzony apetyt i liczą na ogromną dawkę wrażeń. Sprawdź szczegóły High League 2!

High League to polska federacja organizująca gale typu freak show fight. Ma być alternatywą dla święcącej triumfy i bijącej rekordy popularności FAME MMA. Opiera się na walkach celebrytów , youtuberów, raperów, influencerów i innych popularnych osób ze świata mediów. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, czasami odbywają się także w innych dyscyplinach sportu walki. Pierwsza edycja wydarzenia cieszyła się ogromną popularnością. Karta walk pierwszej edycji wydarzenia, tylko zwiększyła zniecierpliwienie internautów i chęć oglądania kolejnych odsłon gali. Nic więc dziwnego, że na drugą edycja gali, za którą odpowiada Malik Montana, jest bardzo głęboki plan.

High League 2 - karta walk

Karta walk High League 2021 wyglądała bardzo imponująco. W walce wieczoru zapowiedziano bowiem pojedynek Natsu z Lexy Chaplin. Do tego starcie Ewy Brodnickiej z Anielą Bogusz, Adriana Salomona z Maciejem Ratajem, Piotra Witczasa z Jakubem Piotrowiczem, czy pojedynek pomiędzy karłami. W pierwszej edycji High League miał wystąpić Piotr Czupryn, bardziej znany pod pseudonimem YoungCzuuX, jednak organizatorzy zdecydowali się wycofać go z karty walk. W drugiej edycji będzie miał szansę pokazać na co go stać.

Oto pełna karta wal High League 2:

• Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski - Michał Owca WK Owczarzak

• Agata Fąk Fagata - Lexy Chaplin

• Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Maciej Big Jack Jarema

• Alan Alanik Kwieciński - Denis Bad Boy Załęcki

• Maciej Zony Zoniuk - Norbert Dis Gierczak

• Konrad Karwat - Mariusza Super Mario Sobczak

• Kuba Nowaczkiewicz - Hubert Dredziasty Węzka

• Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina

vox_joker_karpie

High League 2 - data, miejsce

Wiadomo już gdzie i kiedy odbędzie się tworzona z wielkim rozmachem druga edycja High League. Jeżeli chcecie na żywo obejrzeć zmagania popularnych osób w klatce walk, rezerwujcie wolne na początku lutego. Druga gala freakowej federacji zaplanowana jest na 5 lutego 2022 w Tauron Arenie w Krakowie. Start o godzinie 20:00. Ceny biletów zaczynają się od 70 złotych (trybuny). Za wejście na płytę trzeba liczyć od 180 zł do 800 zł. Za 1200 zł można wykupić bilet Platinium, zapewniające na arenę wejście VIP, możliwość poznania gwiazd showbiznesu i bezpłatne wejście na afterparty.

Fame MMA 11. Miły Pan obiecuje, że da z siebie wszystko! Kiedy walka?

i

Autor: Instargram.com/najmilszypan Miły Pan podczas treningu do Fame MMA

High League 2 - gdzie oglądać?

Dla tych, którzy chcieliby śledzić zmagania uczestników z pozycji kanapy, przygotowano opcję zakupu transmisji Pay-per-view. Koszt zaczyna się od 27,99 złotych. Zakupu można dokonać tutaj.