Historie seryjnych morderców w VOX FM.  „ZŁO”, to podcast dla tych, co się lubią bać

i

Autor: VOX FM Historie seryjnych morderców w VOX FM. „ZŁO”, to podcast dla tych, co się lubią bać

Historie seryjnych morderców w VOX FM. „ZŁO” to podcast dla tych, co się lubią bać

2021-07-02 18:00

Te historie mrożą krew w żyłach! W wakacje w VOX FM sprawimy, że ciarki przebiegną nie tlko po plecach a włos zjeży się nie tylko na głowie! W programie „ZŁO. Zbrodnia, łowca, ofiara" Marta Kiermasz opowie o seryjnych mordercach. Dla niecierpliwych mamy pierwszą część podcastu!

Ted Bundy, Jeffrey Dahmer, Ed Kemper, ale też Zdzisław Marchwicki, czy Joachim Knychała. W każdym odcinku programu „ZŁO"  w VOX FM będziemy przedstawiać wam historie seryjnych morderców. Usłyszycie najbardziej przerażające opowieści, które wydarzyły się naprawdę. - Zabierzemy was do Stanów Zjednoczonych, Rosji, Argentyny, będzie też sporo historii z Polski. Pokażemy je takimi, jakie były, czyli bez cenzury i pomijania szczegółów. Usłyszycie też, co sami mordercy mieli do powiedzenia - wyjaśnia Marta Kiermasz, autorka programu. Kiedy pierwszy odcinek i czyją złą historię usłyszymy?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD WIDEO

ZOBACZ Też:Etna na koncercie Krzysztofa Zalewskiego. Okazało się, że to wokalistka disco polo była gwiazdą!

Seryjni mordercy - prawdziwe historie w podcaście "ZŁO- Zbrodnia, Łowca, Ofiara".

Co dzieje się w głowie człowieka, który nagle bez żadnego powodu zaczyna zabijać, który poluje, a ludzi traktuje jak zwierzyna na łowach, który skrupulatnie analizuje, planuje i fantazjuje o tym, jak odebrać, czyjeś życie?

Listen to "ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara" on Spreaker.
Raport z anteny 02.07, godz.10

Podcast kryminalny w VOX FM: Zło odcinek pierwszy – kiedy i o czym?

W odcinku pierwszym programu „ZŁO” w VOX FM będziecie mogli posłuchać historii seryjnego polskiego mordercy. Zdzisław Marchwicki - skazany na karę śmierci za zabójstwa czternastu kobiet i usiłowanie zabójstwa siedmiu kolejnych. Czy rzeczywiście był winny zarzucanych czynów? Historię Wampira z Zagłębia opowie Marta Kiermasz. „ZŁO. Zbrodnia, łowca, ofiara" w każdą niedzielę o północy na antenie VOX FM. Dla niecierpliwych mamy pierwszą część podcastu. Sprawdźcie poniżej na vofm.pl

QUIZ. Dopasuj słynne cytaty do ich autorów

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto powiedział : „Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia lub zginąć razem jak szaleńcy.”?