Ta playlista to podstawa każdej wakacyjnej imprezy!

i

Autor: Screenshot Youtube/ SKOLIM Official; Screenshot Youtube/ Piękni i Młodzi Dawid Narożny Ta playlista to podstawa każdej wakacyjnej imprezy!

Disco polo

Hity disco polo wprost idealne na lato. Ta playlista to podstawa każdej wakacyjnej imprezy!

2023-08-07 0:33

Lato kojarzy nam się z plażą, beztroską, słońcem i zabawą – najlepiej w rytm odpowiedniej muzyki. Gatunek disco polo oferuje nam cały wachlarz rozmaitych hitów, zarówno tych “świeżych”, jak i klasyków sprzed lat, jednak które z nich najlepiej nadają się wakacyjne imprezowanie, tudzież “czilerę”? Wybraliśmy dla was nasze TOP 5.

Niezależnie od tego, czy bawimy się w klubie, na działce, czy też wylegujemy na plaży, latem niemal zawsze towarzyszy nam muzyka. Ale gdy słońce świeci jasnymi promieniami, a gorąc otula naszą skórę ani myślimy o słuchaniu smętnych, dołujących utworów, prawda? Wakacje kojarzą nam się przede wszystkim z wesołymi i energicznymi utworami i właśnie tego typu propozycje znajdziecie w naszym przeglądzie absolutnie najlepszych wakacyjnych hitów disco polo.

CZYTAJ TAKŻE: 10 hitów disco polo, które królowały w Polsce na przełomie wieków

Hity disco polo wprost idealne na lato. Ta playlista to podstawa każdej wakacyjnej imprezy

W poniższej galerii znajdziecie naszą listę TOP 5 piosenek disco polo na lato (śmiało dzielcie się w komentarzach swoimi typami!). Braliśmy pod uwagę zarówno żelazną klasykę gatunku, jak i totalnie świeżynki. Miłego odsłuchu!

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
VOX test wiedza ogólna