Hity zespołu Mejk w zremasterowanej wersji trafią do sieci. „Dla Ciebie” na początek. Kiedy słuchać?

i

Autor: Instagram.com/elwiramejk Hity zespołu Mejk w zremasterowanej wersji trafią do sieci. „Dla Ciebie” na początek. Kiedy słuchać?

Hity zespołu Mejk w zremasterowanej wersji trafią do sieci. „Dla Ciebie” na początek. Kiedy słuchać?

2022-01-17 13:47

„Dla Ciebie” to debiutancki kawałek zespołu Mejk. Piosenka wydana w 1999 roku pojawiła się na albumie o tym samym tytule. Wokalistka – Elwira Mejk podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Niebawem do sieci trafi zremasterowana wersja tego kawałka. A w planach są już kolejne.

Zespół Mejk powstał w 1996 roku. Dziś największym hitem grupy jest „Tańczę z nim do rana" jednak pierwszym utworem zespołu Mejk był „Dla Ciebie”, który dał tytuł całej płycie. Krążek ukazał się na rynku w 1999 roku. Piosenka do której słowa napisała charyzmatyczna wokalistka Elwira Mejk doczeka się nowego wydania. Niebawem do fanów trafia także kolejne utwory.

„Przygotowujemy mega niespodziankę muzyczną. Remastered pierwszych naszych trzech utworów, w pięknym, nowym wydaniu. Pierwsze na tapetę pójdzie - „Dla Ciebie” z 1999r.” - napisała Elwira Mejk na Instagramie.

Premiera zremasterowanej wersji piosenki „Dla Ciebie” zespołu Mejk w niedzielę 23 stycznia.

ZOBACZ TEŻ: Wokalistka disco polo ma poważne problemy ze zdrowiem. Etna trafiła do szpitala

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
Najlepszy Koncert Świata