telewizja

Hotel Paradise 7: Alicja zmiażdżyła uczestników. "Roch to najgorszy typ człowieka"

2023-10-31 19:41

W Hotelu Paradise 7 na ostatniej prostej przed finałem robi się coraz goręcej. Ostatnio do programu wróciła Alicja, która razem z Wojtkiem i Justyną robi w show sporo zamieszania. W najnowszym odcinku dziewczyna postanowiła wypowiedzieć się na temat tego, jak pozostali uczestnicy traktują Wojtka. Padły mocne słowa.

Hotel Paradise 7: Alicja stanęła w obronie Wojtka

Alicja z Hotelu Paradise 7 to uczestniczka, którą albo się kocha albo nienawidzi. Dziewczyna wróciła ostatnio do programu razem z Wojtkiem i Justyną i podzieliła internautów. Część z nich zachwyca się tym, że Alicja jest niezwykle wyluzowana i wprowadza wreszcie trochę życia do Hotelu, w którym ostatnio wiało nudą. Inni uważają natomiast, że dziewczyna w związku ze swoimi zachowaniami jest nieznośna i denerwująca. Teraz Alicja znów wywołała spore emocje u widzów programu. Dziewczyna zeswatała się ostatnio z Wojtkiem i tworzą naprawdę całkiem zgraną parę. Nieco gorzej chłopaka traktują jednak pozostali mieszkańcy raju, którzy są do niego negatywnie nastawieni. Alicja postanowiła zabrać głos w tej sprawie i bardzo wyraźnie stanęła w obronie Wojtka.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Wojtek pod ostrzałem uczestników

Wojtek w ostatnich odcinkach Hotelu Paradise 7 może się trochę czuć, jak Łucja. Ten uczestnik nie boi się mówić, co uważa na różne tematy, przez co dość mocno zdążył już podpaść grupie. W złym traktowaniu chłopaka przoduje oczywiście Roch, co chyba nikogo już nie dziwi. Ostatnio w obronie Wojtka stanęła Alicja, która w programie tworzy z nim parę. Zwróciła uwagę pozostałym mieszkańcom raju, że nie powinni tak traktować chłopaka. Podkreśliła m.in., że słabym jest ocenianie go po pozorach i pierwszym wrażeniu. Ta wypowiedź przypadła do gustu internautom, którzy komentują program w sieci.

Roch to najgorszy typ człowieka. Unikać jak ognia. Podejrzewam, że w życiu prywatnym nie ma znajomych. Bo kto by chciał się kumplować z takim cymbałem. Wojtek go idealnie podsumował 👏

Alka tym razem zapunktowała, ma 100 % rację 🙌🙌

Alicja jakaś taka odmieniona wróciła, albo dobry chłopak u boku jej służy 🔥❤️

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Jak widać zachowanie Alicji mocno przypadło fanom do gustu. Czy dziewczyna w kolejnych odcinkach zaskarbi sobie sympatię widzów jeszcze bardziej? Czym nas zaskoczy? To można oczywiście sprawdzać w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7. Te nadawane są od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki