telewizja

Hotel Paradise 7: będą zmiany w regulaminie programu? To może pomóc produkcji

2023-10-25 14:56

Powoli zbliżamy się do końca emocjonującej walki o przetrwanie na rajskiej wyspie. Już w listopadzie finał Hotelu Paradise 7. Widzowie zapamiętają tę edycję jako sezon z największą ilością dram i knucia w historii. W dodatku nie brakowało zwrotów akcji, które nie wszystkim przypadły do gustu. Czy show czeka zmiana regulaminu?

Hotel Paradise 7: w programie zajdą zmiany?

Trudno szukać drugiej takiej edycji Hotelu Paradise, która wzbudziła w widzach tyle emocji, co siódma. Profile programu wręcz płoną od komentarzy i ku rozczarowaniu produkcji nie są to słowa pochwalne, a raczej morze krytki. Widzowie mają dość oglądania na ekranie ciągłych dram i knucia przeciwko pozostałym uczestnikom programu. Za skórę zaszedł im m.in. Roch, który w ocenie komentujących źle traktował Łucję. Jednak nie tylko bohaterowie Hotelu Paradise 7 denerwują widzów, ale i decyzje produkcji. W ostatnim odcinku do show wrócili Justyna, Alicja i Wojtek. Sporo osób się wściekło i coraz bardziej ma dość już nie tylko siódmego sezonu, ale i całego Hotelu Paradise. Dlatego widzowie proponują produkcji programu pewne rozwiązanie. A dokładniej to konkretne zmiany w regulaminie.

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: zmiana w regulaminie

Widzowie Hotelu Paradise 7 mają już dość ciągłego knucia i namawiania się uczestników przeciwko sobie. Zdecydowanie bardziej woleliby oglądać na ekranie zakochane pary, które pałają do siebie pozytywnymi uczuciami, a nie zastanawiają się tylko nad tym, z kim się połączyć i kogo nastawić przeciwko sobie, by wyszło to, jak najbardziej na korzyść. Właśnie dlatego cześć oglądających program wpadła na pomysł, by do zasad programu wprowadzić jedną ważną zmianę. Jak zdaniem komentujących powinno wyglądać show?

Myślę że w następnym sezonie powinien być zakaz umawiania się co do wyborów na rajskim rozdaniu. Zrobiło by się ciekawie. Złamanie regulaminu powinno skutkować natychmiastowym opuszczeniem hotelu. Do finału powinny dojść tylko pary które połączyło uczucie, a nie umowa.

Ale żeby tak było, to musieliby zabronić rozbijania par, w których się pojawiło uczucie. A produkcja sama aranżuje rozbijanie par. :/ Sami każą nowym rozbijać pary, które łączy prawdziwe uczucie, emocje.

jako że nie będzie kolejnej edycji True Love, to do kolejnego HP mogliby wprowadzić badanie uczestników wariografem 😉 a wtedy takie pary, jak choćby Tori i Krzysia długo by nie przetrwały 😀

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy zgodnie z wolą widzów doczekamy się zmian w kolejnej edycji Hotelu Paradise? I najważniejsze - czy ta się w ogóle odbędzie? Na odpowiedzi na te pytania musimy jeszcze trochę poczekać. Na razie możemy jednak oglądać siódmy sezon programu w TVN7 i Player.pl. Odcinki nadawane są od poniedziałku do czwartku o 20:00.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki