telewizja

Hotel Paradise 7: finał już w tym tygodniu! Roch rzuci kulą?

2023-11-06 16:10

Finał Hotelu Paradise 7 coraz bliżej. Już w najbliższy czwartek dowiemy się, jak potoczą się losy uczestników programu. Zdaniem widzów większość z bohaterów przyszła do show wyłącznie dla pieniędzy. Kto w takim razie zgarnie główną nagrodę w tej edycji? Wiele wskazuje na to, że może to być znienawidzony Roch.

Hotel Paradise 7: Roch zostanie zwycięzcą?

Wielu widzów Hotelu Paradise 7 już w najbliższy czwartek solidnie odetchnie z ulgą. W sieci nie brakowało bowiem negatywnych komentarzy nt. siódmego sezonu programu, a część z osób domagała się nawet, by nie powstała kolejna edycja. Do tego wszystkiego przyłożyli się uczestnicy, ale i sama produkcja, która pokazywała na ekranie określone zachowania. Wielu widzów Hotelu Paradise 7 nie podobało się to, że uczestnicy przez większość czasu zajmują się zawieraniem sojuszy, obgadywaniem i okłamywaniem siebie nawzajem. Mocno na wizerunku całego show odbiła się również sytuacja z Łucją. Ta zdaniem oglądających była źle traktowana przez uczestników - głównie przez Rocha, który wyrósł na wroga numer jeden widowni. Sprawa otarła się nawet o Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, do której wpłynęła skarga. Mimo to nadal możemy oglądać Rocha na ekranie, a wiele wskazuje na to, że może wygrać program.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Roch rozbije kulę?

Takiego scenariusza większość widzów Hotelu Paradise 7 raczej wolałaby nie zobaczyć. Oglądający wręcz zaklinają rzeczywistość, żeby tylko Roch nie wygrał programu. Szczególnie mocno nie lubią tego uczestnika. Jednak wiele osób nie ma też złudzeń, że chłopak ma spore szanse na zwycięstwo. Oglądający zwracają uwagę chociażby na fakt, że jest rodziną jednej z osób, które w TVN pełnią ważną funkcję. Ponadto w ocenie komentujących w sieci - Roch w ostatnich odcinkach był dość mocno wybielany przez produkcję i unikano pokazywania sytuacji, które mogłyby go obciążać. W komentarzach jest naprawdę gorąco.

A dajcie Rochusia na ścieżkę, ale samego i niech sobie sam rzuci kulą toć to przecież sezon absurdu😂

Ale wszyscy przecież wiedzą jaki finał będzie ,roszek sroszek wygra już brat mu to załatwił 🤮🤮🤮🤮🤮

Czy wygrają rodzinne koneksje??? A może wygra Roch??? W ostateczności jest jeszcze 3 opcja z wygraną Rocha😍😍😍 On jest taki przecudowny😍😍😍 I ma brata dyrektora w TVN😍😍😍 To zobowiązuje by produkcja przy nim latała😂😂😂😂😂

- czytamy pod postami na profilu programu.

Czy faktycznie Rochowi uda się wygrać program? O tym dowiemy się podczas wielkiego finału, który już w czwartek 9 listopada o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
Listen on Spreaker.