Hotel Paradise 7: Jacek zadzwonił do swojej rodziny. Niespodziewanie oberwał Roch

i

Autor: Instagram.com/hotelparadise.tvn7

telewizja

Hotel Paradise 7: Jacek zadzwonił do swojej rodziny. Niespodziewanie oberwał Roch

2023-11-09 16:46

Hotel Paradise 7 jest już dosłownie na ostatniej prostej. Po wielu tygodniach zmagań wkrótce poznamy zwycięzcę siódmej edycji programu. Mimo to w audycji nadal pojawiają się jeszcze wyjątkowe chwile. Ostatnio Jacek miał możliwość połączenia się ze swoją rodziną. Co zaskakujące - oberwało się Rochowi.

Hotel Paradise 7: Jacek porozmawiał ze swoją rodziną

Siódma edycja Hotelu Paradise wielkimi krokami zbliża się do końca. Po wielu tygodniach obserwowania na ekranie dram, knucia i licznych emocji już niebawem poznamy zwycięzcę. O miłość i pieniądze walczy m.in. Roch, który w tym sezonie programu wyrósł na wroga numer jeden wszystkich widzów. Ten tworzy parę z Justyną. O wygraną mierzą się z nimi też Kornelia i Jacek. Ten ostatni miał niedawno w programie szansę na przeżycie wyjątkowej chwili. Po wielu tygodniach bycia odciętym od rzeczywistości miał możliwość połączenia się i porozmawiania się ze swoją rodziną. Podczas tego połączenia nie brakowało wzruszeń, które udzieliły się zarówno Jackowi, jak i jego rodzinie. Niespodziewanie na profilu programu oberwało się jednak Rochowi. O co poszło?

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Roch oberwał od widzów

Rozmowa Jacka z rodziną sprawiła, że widzowie Hotelu Paradise 7 mocno się wzruszyli. Nic dziwnego, ponieważ po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć na ekranie chłopaka tak szczerego, jak nigdy. O dziwo połączenie Jacka z jego bliskimi wywołało jednak nie tylko pozytywne emocje. Niektórzy fani wykorzystali tę okazję do wbicia szpilki Rochowi. Ten, jak wiecie już z voxfm.pl jest rodziną jednej z wysoko postawionych osób w TVN. Fani programu wielokrotnie mu to wypominali, zarzucając, że jest to niesprawiedliwe, a Roch jest w programie traktowany na specjalnych warunkach. Co napisali tym razem?

Roch powinnien zadzwonić do brata i pogratulować jemu i sobie że zrobili ludzi idiotów 👏👏

Roch nie musi dzwonić bo rodzina jest z nim:)

wielki brat patrzył all time :D

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy brat, tak jak twierdzą niektórzy widzowie pomoże Rochowi w wygranej? A może jednak zwycięży ktoś zupełnie inny? O tym dowiemy się dzisiaj o 20:00 w TVN7 i Player.pl.