Hotel Paradise 7: Justyna przebiła nawet Rocha? “Największy zjazd wizerunkowy”

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Justyna przebiła nawet Rocha? “Największy zjazd wizerunkowy”

telewizja

Hotel Paradise 7: Justyna sporo namiesza w programie? Ma być asem w rękawie Rocha!

2023-10-24 22:57

Fani Hotelu Paradise 7 nie mają złudzeń. W programie już niebawem sporo się wydarzy. Do show ich zdaniem ma bowiem wrócić jedna z najbardziej znienawidzonych uczestniczek, czyli Justyna. I to w ocenie widzów nie bez powodu. Dziewczyna miałaby być bowiem tajnym asem w ręce Rocha i sporą pomocą dla niego.

Hotel Paradise 7: widzowie są wściekli na powrót Justyny

Siódma edycja Hotelu Paradise nie zawodzi nas, jeśli chodzi o dostarczanie emocji. Najpierw mogliśmy na ekranie obserwować liczne knucia i intrygi dotyczące Łucji, a potem dalsze spiskowanie przeciwko pozostałym uczestnikom. W międzyczasie Roch zdążył doprowadzić do tego, że widzowie go znienawidzili i wręcz z obrzydzeniem oglądali go na ekranie. Wyszło też, że ma powiązania rodzinne z jedną z wysoko postawionych osób w TVN. Teraz zdaniem widzów pewnym już jest, że do programu wróci Justyna, która miałaby być dla Rocha sporym wsparciem. Już na samą taką możliwość w komentarzach na profilu programu zawrzało, a widzowie są wściekli. Nie tylko dlatego, że nie lubią Rocha, ale i dlatego, że Justyna też bardzo mocno zaszła im za skórę w tej edycji.

KUBA URBAŃSKI - PLAYBOYS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Justyna pomoże Rochowi w dotarciu do finału?

Widzowie Hotelu Paradise 7 już od kilku tygodni podejrzewają, że Roch dotrze do finału programu i zwycięży show. To ich zdaniem jest szalenie niesprawiedliwe. Jakby tego było mało - część osób uważa, że odcinki po aferach zostały przemontowane w taki sposób, by pokazać Rocha w pozytywnym świetle. Teraz zdaniem widzów do programu ma wrócić Justyna. Ona ich zdaniem mogłaby pomóc Rochowi w dotarciu do finału, a nawet w wygraniu programu. W komentarzach jest naprawdę gorąco.

Żenada level master !!!! A do tego jak wróci dżasta do szcz...cha i to wygrają to mam nadzieje ,że hp nie będzie miało już nigdy widzów ! Amen

Czy coś jeszcze nas w tym programie zaskoczy? Raczej nie. Justyna pewnie wróci, będzie w finale z Rochem i tyle w temacie. Strata czasu i do tego pieniędzy na tego Playera 🙂

Dlaczego mam wrażenie, że "Czeka was kolejna ceremonia. Jednak nie odbędzie ona się w tym samym składzie" oznacza powrót Justyny i bezpieczeństwo Rocha :/ Roch chamie jak ci nie pasowało, że Marvin nie odszedł (nie miał takiego obowiązku) to sam mogłeś sobie odejść za Justyną.

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Jak dalej potoczą się losy uczestników Hotelu Paradise 7? To można sprawdzać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.