Hotel Paradise 7: Justyna wróci na finał? Nowy odcinek zapowiada się emocjonująco

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Justyna wróci na finał? Nowy odcinek zapowiada się emocjonująco

Programy randkowe

Hotel Paradise 7: szykuje się wielki powrót znienawidzonej uczestniczki? Weszłaby akurat na finał

2023-10-23 15:13

Przed nami kolejne, jedno z ostatnich, Rajskie Rozdanie w “Hotelu Paradise 7”. Zapowiedź nowego odcinka wskazuje, że będą wielkie emocje i… powrót jednego z uczestników/uczestniczek. Internauci mają swój typ i nie są z tego ani trochę zadowoleni.

“Hotel Paradise 7” chyli się ku końcowi, zatem emocje sięgają zenitu. Już wkrótce dojdzie do kolejnych roszad, ktoś pożegna się z programem, a ktoś zaliczy wielki come back. Pytanie tylko, kto? Widzowie podejrzewają, że będzie to jedna z najbardziej znienawidzonych uczestniczek tej edycji.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Krzysiek pokazał się nago! Jego ciało rozpaliło internautów

“Hotel Paradise 7” – Justyna wróci do programu? Widzowie drżą ze strachu przed nowym odcinkiem

Justyna dość szybko zapracowała sobie na miano naczelnej plotkary “Hotelu Paradise 7” i osoby antypatycznej i toksycznej (ile z tego jest prawdą, a ile kwestią montażu pozostaje tajemnicą). Gdy odpadła z programu, widzowie otwierali szampana i szaleli z radości, twierdząc, że karma wróciła i sprawiedliwości stało się zadość. Sęk jednak w tym, że mogło to nie być ostateczne pożegnanie.

Zapowiedź nowego odcinka rozbudziła wyobraźnię odbiorców i skłoniła ich do spekulacji. Ich zdaniem dojdzie do podwójnego Rajskiego Rozdania, a pomiędzy nimi wróci była uczestniczka i będzie to właśnie Justyna (choć są też tacy, którzy obstawiają Sabinę – tę od iście dramatycznego pożegnania).

- Jutro szykuje się w końcu podwójne rajskie rozdanie. Najpierw się połączą w pary które chcą, a potem ktoś wejdzie i będzie kolejne rozdanie, ale nie będą mogli się połączyć w te same pary co chwilę wcześniej. W końcu się coś będzie działo

- Stawiam że Justyna

- wg mnie najpierw odpadnie Marvin, potem wejdzie Justyna i będzie kolejne rajskie. Wtedy Wika robi wypad

- Justyna możliwe, że wróci (żeby Roch wygrał)

… czytamy w komentarzach.

Czy przewidywania widzów rzeczywiście się spełnią? A może akcja potoczy się zupełnie inaczej? Przekonamy się już wkrótce.

“Hotel Paradise 7” – kiedy finał? Ostatni odcinek zbliża się coraz większymi krokami

7. edycja “Hotelu Paradise” jest krótsza od poprzedników – zamiast 60 odcinków, liczy 48. Ostatni z nich ujrzymy zatem 1 listopada 2023 roku.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM