Hotel Paradise 7: Klaudia El Dursi poleci z programu? Jest nowa kandydatka na prowadzącą

i

Autor: AKPA, TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Klaudia El Dursi poleci z programu? Jest nowa kandydatka na prowadzącą

2023-10-22 13:47

Klaudia El Dursi od pierwszej edycji związana jest jako prowadząca z Hotelem Paradise. Na początku była uwielbiana przez widzów i otrzymywała liczne głosy wsparcia. Jednak ostatnio coś zaczęło się psuć. Czy prezenterka rozstanie się z produkcją? Wskazano już nazwisko jej potencjalnej następczyni. Kim jest?

Hotel Paradise 7: Klaudia El Dursi zostanie zastąpiona kim innym?

Widzowie Hotelu Paradise 7 w tej edycji nie gryzą się w język i coraz ostrzej komentują wydarzenia, do których dochodzi w programie. Od początku sezonu mocno krytykują Rocha, który głównie skupia się na knuciu i skłócaniu ze sobą grupy. Zarzuty mają też do pozostałych uczestników. Krytykowali również produkcję, a także "Pana Lektora". Tym razem fala hejtu popłynęła jednak w zupełnie innym kierunku. Oberwało się prowadzącej program Klaudi El Dursi. Ta zdaniem widzów nie sprawdza się w roli prowadzącej, a to m.in. w związku z tym, że pozwala uczestnikom na wszystkie nieodpowiednie zachowania, zamiast wpływać na nich i jasno dawać do zrozumienia, że w programie powinna panować miła atmosfera, a nie ciągłe ustalanie planów i eliminowanie pozostałych.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: kto powinien zastąpić Klaudię El Dursi?

W związku z zarzutami, które widzowie kierują w kierunku Klaudii El Dursi, ich zdaniem gwiazda powinna przestać prowadzić Hotel Paradise 7. Takie głosy pojawiają się ostatnio w coraz większej ilości komentarzy. Oglądający uważają, że prezenterka nie sprawdza się w swojej roli i dlatego powinna zostać zastąpiona przez kogoś innego. Co więcej - wskazano już nawet jej potencjalną następczynię. Zdaniem widzów w tej roli idealnie odnalazłaby się Łucja, którą mogliśmy oglądać w tej edycji Hotelu Paradise. Dziewczyna była źle traktowana przez grupę, a finalnie odpadła z show. Jej sprawą zajęła się nawet Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji po skardze od jednego z widzów.

Pani Klaudii juz dziekujemy za prowadzenie HP. Lucja moglaby zastapic Pania z powodzeniem. Widac ze Pani wyskoczyla z roli prowadzacej a wskoczyla w role trzymajaca ze srochem i jego ekipa. Wstyd

Mów w swoim imieniu, my nie dziękujemy. A wstyd to napisać taki komentarz, nie ośmieszaj się 🤷🏼‍♀️

Pora na wymianę prowadzącej która nic nie wnosi… Lucja zdecydowanie lepiej by się sprawdziła :)

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy w kolejnej edycji Hotelu Paradise faktycznie czeka nas zmiana prowadzącej? Historia słyszała już o różnych przypadkach. Póki co, skupmy się jednak na tym, co tu i teraz. A obecną edycję Hotelu Paradise można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.