Hotel Paradise 7: Kori miażdżona przez widzów! Jesteś beznadziejna

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Kori miażdżona przez widzów programu! "Fałszywe babsko"

2023-10-11 10:24

Kori znowu przeskrobała sobie u widzów Hotelu Paradise 7. Ci po tym, jak na chwilę dali jej spokój w komentarzach w sieci, skupiając się na znienawidzonym Rochu, znów uczepili się Kori. Powód jest jednak nie byle jaki, gdyż ma związek z decyzją dziewczyny dotyczącą Wojtka. To przez nią chłopak musiał opuścić show.

Hotel Paradise 7: widzowie niszczą Kori

Kori powraca na tron wroga nr 1 u widzów Hotelu Paradise 7. Patrząc na komentarze internautów, to cały czas bije się o niego z Rochem, który też niejednokrotnie potrafi dać do pieca, a tym samym ostro wkurzyć oglądających. Chłopak od początku programu ciągle knuje i organizuje życie grupy pod siebie, a wszyscy mu przyklaskują. Był też jednym z inicjatorów złego traktowania Łucji, która finalnie opuściła program, zyskując przy tym spore wsparcie od widzów. Teraz fanów audycji rozjuszyła Kori, a wszystko przez to, że dziewczyna dokonując wyboru, kto będzie musiał opuścić program zdecydowała, że będzie to Wojtek. Widzowie Hotelu Paradise 7 bardzo polubili tego uczestnika, bo był zupełnie inny od pozostałych i sprawiał wrażenie mocno ułożonego. Dlatego w komentarzach zapanował prawdziwy szał.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Hotel Paradise 7: Kori najbardziej fałszywa?

Fani Hotelu Paradise 7 są wściekli po decyzji Kori, gdyż liczyli, że Wojtek może być ciekawym urozmaiceniem w programie i sprawić, że będzie on choć odrobinę bardziej strawny do oglądania. Obecna edycja jest bowiem tak toksyczna i pełna fałszywych osób, że sporo widzów ma wręcz dość oglądania show, żeby nie doładowywać się negatywną energią. Ta wylała się w komentarzach na Kori, która rozjuszyła widzów Hotelu. Oglądający mają do niej mnóstwo krytycznych uwag. I trudno doszukiwać się jakiejkolwiek pozytywnej opinii.

Chwilę przed rajskim mówiła że Patryk ciągnie się za nią jak krew z nosa...a potem wybrała właśnie jego. Ohyda . Jak można być tak okropna osoba 🤢

Dobrze ze wybrała chłopaka którego bardzo lubi, który jest mega spoko, który jej nie brzydzi, którego szanuje i nie obgaduje, którego zawsze szanowała i oceniała.... 😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️

Fałszywe babsko, strasznie. Mam nadzieje, ze odpadnie przy następnym rajskim. A Wojtek bardzo ułożony facet, może lepiej dla niego, że nie siedzi z tymi przygłupami.

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy zgodnie z życzeniem widzów do Kori wróci karma i wkrótce to ona pożegna się z programem? O tym dowiemy się w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7. A te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i w Player.pl.

Listen on Spreaker.