Hotel Paradise 7: kto znajdzie się w finale? Te 2 osoby są niemal pewne

i

Autor: AKPA, TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: kto znajdzie się w finale? Te 2 osoby są niemal pewne

2023-10-25 12:39

Do wielkiego finału Hotelu Paradise 7 coraz bliżej. Ten ma odbyć się już w listopadzie. Mimo to w programie na ostatniej prostej nie brakuje emocji i przetasowań. Do Hotelu wróciła trójka uczestników. Kto znajdzie się w ostatnim odcinku show? Finałowy skład wydaje się już raczej pewny. Widzowie nie mają wątpliwości.

Hotel Paradise 7: kto w finale programu?

Jesteśmy coraz bliżej wielkiego finału Hotelu Paradise 7. Choć wydawało się, że nic nie zaskoczy już widzów w tej edycji show, bo przeżyli już chyba wszystko, to jednak dość mocno się pomylili. Po serii odcinków, w których mogliśmy oglądać knucie przeciwko pozostałym uczestnikom i ciągłe intrygi - teraz przyszła pora na mocne przetasowanie w Hotelu Paradise 7. Do programu wróciła trójka uczestników - Justyna, Alicja i Wojtek. W sieci nie brakuje komentarzy, że pojawienie się w programie Justyny nie jest przypadkowe. Widzowie mają podejrzenia, że produkcja specjalnie przywróciła ją do show, żeby zrobić dobrze Rochowi. Justyna miałaby być też dla chłopaka trampoliną do finału. Ten jest bowiem doskonałym strategiem i wie, gdzie się zakręcić, żeby przetrwać w show, jak najdłużej. Kto pojawi się w finale Hotelu Paradise 7?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: finałowy skład uczestników

Na profilach Hotelu Paradise 7 w sieci panuje prawdziwy szał. Widzowie nie mają złudzeń, kto pojawi się w finale programu. W komentarzach dzielą się typami i obstawiają, kogo zobaczymy w ostatnim odcinku show. Tu nie ma większych wątpliwości - oglądający Hotel Paradise 7 są przekonani o tym, że w finale pojawi się Roch. Nie brakuje też głosów, że może on nawet wygrać program. Jakie są jeszcze typy widzów programu?

Finał należy do Justynki i Rocha oraz Tori i Krzyśka. Nie muszę chyba mowic, kto przytuli 100 tys.

ten kto się teraz urządza w nowym mieszkaniu 😂

Może odpadną w jakiejś konkurencji 😂 ale zapewne i to ustawia pod niego 😂

- czytamy na profilu Hotelu Paradise.

Czy te typowania się sprawdzą i faktycznie taki skład pojawi się w finale? O tym przekonamy się już w czwartek, 9 listopada o 20:00. Odcinek będzie można obejrzeć w TVN7 i w Player.pl.