“Hotel Paradise 7”: Łucja bardzo namiesza? Nowy odcinek tylko dla widzów o mocnych nerwach

i

Autor: Screenshot Instagram/ hotelparadise.tvn7 “Hotel Paradise 7”: Łucja bardzo namiesza? Nowy odcinek tylko dla widzów o mocnych nerwach

Dramy

“Hotel Paradise 7”: Łucja bardzo namiesza? Nowy odcinek tylko dla widzów o mocnych nerwach

2023-08-31 16:14

W poprzednim odcinku “Hotelu Paradise” w willi zawitała nowa uczestniczka – Łucja. Pozostałe dziewczyny z miejsca okazały je wrogość, a wątek ten kontynuowany będzie w kolejnym epizodzie. Czy rozpadną się dotychczasowe pary i wybuchnie wojna? Widzowie okazali swoje niezadowolenie.

“Hotel Paradise 7” się rozkręca. W programie pojawiły się już pierwsze pary, których pozorna zażyłość rozbawiła odbiorców (w sieci aż roi się od komentarzy o “małżeństwach po dniu znajomości”), ale jak wiemy – w HP nic nie trwa wiecznie. Gdy zatem na horyzoncie pojawiła się nowa dziewczyna, ponętna blondynka, pozostałe uczestniczki wyczuły zagrożenie i pokazały pazurki. Kolejny odcinek ma być zaś wstępem do poważnego konfliktu.

“Hotel Paradise 7” – Łucja bardzo namiesza? Widzowie komentują postawę uczestniczek

Zachowanie pozostałych dziewczyn względem Łucji opisane zostało na wiele sposobów, a jednym z nich jest żmijostwo pospolite. Internauci rozpisują się na temat zakompleksienia i infantylności kobiet z “Hotelu Paradise”, które, ich zdaniem, bezpodstawnie rzuciły się na Łucję. Oto kilka przykładowych wpisów:

- Świetna dziewczyna, dobra obserwatorka. Wszystkie dziewczyny wpadły w panikę, będzie się działo.

- Masakra !!! Weszła normalna dziewczyna która tak jak każda inna ma szansę a te żmije ja atakuja i czują się jak królowe!!! Żenada !

- Weszła piękna i wykształcona dziewczyna, która jako jedyna potrafii porządnie skleić zdania i dobrze się wypowiedzieć. Nie zrobiła nic złego, z dobrymi manierami weszła i próbowała po prostu przetrwać, ale dziewczyny pokazały “klasę” - wychodzą ich kompleksy i brak jakiegokolwiek dorosłości. Dobrze ktoś napisał “szambo małolat”.

To jednak nie wszystko – w czwartek 31 sierpnia wyemitowany zostanie nowy odcinek, który część widzów obejrzała już przedpremierowo na Playerze. Wygląda na to, że… będzie grubo, a dziewczyny pokażą, na co naprawdę je stać.

- Weszła piękna wykształcona mądra kobieta a tu takie szambo. Najnowszy odcinek na playerze jest szokujący.

- Co tam sie zaś zaczyna odpier…, dziewczyna weszła do hotelu, mam na myśli Łucję, a tam z każdej strony atak. Jutrzejszy odcinek dostępny już na player doskonale pokazuje zachowanie uczestników. (…) Polecam jutrzejszy odcinek, dla ludzi o mocnych nerwach!

Na instagramowym profilu “Hotelu Paradise” pojawiła się zresztą zajawka nowego odcinka, w której widzimy starcie Łucji z jedną z dziewczyn. Nowa uczestniczka będzie zarzucać, że została potraktowana jako zagrożenie, gdyż dziewczyny się jej boją, zaś Karolina stwierdzi, że jej rywalka “podjudza” jej partnera przeciwko niej. Co ostatecznie z tego wyniknie? Przekonamy się.

“Hotel Paradise 7” – o której nowy odcinek?

Kolejne odcinki 7. edycji “Hotelu Paradise” ukazują się od poniedziałku do piątku, o godz. 20:00, na antenie TVN7 i w Playerze.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska