Hotel Paradise 7: Roch to wróg nr 1 widzów? Niszczą go w komentarzach!

i

Autor: TVN7

telewizja

Hotel Paradise 7: manipulacja w programie? Widzowie mają swoją teorię o Rochu

2023-10-13 23:28

Roch to zdecydowanie najgłośniejsza postać Hotelu Paradise 7. A zarazem chyba i najbardziej znienawidzony uczestnik tego formatu. Za każdym razem, gdy chłopak coś zrobi - w komentarzach huczy. Ponadto ostatnio fani show zaczęli snuć pewne teorie na temat Rocha na profilu program. W wypowiedziach jest grubo.

Hotel Paradise 7: dziwne zabiegi w programie

Chyba niewiele osób chciałoby zamieszkać w tej edycji Hotelu Paradise na rajskiej wyspie. Co chwilę obserwujemy bowiem nowe dramy i knucie ze strony uczestników. To było mega męczące m.in. dla Łucji, która jakiś czas temu opuściła show. W programie główną rolę wydaje się odgrywać Roch. Ten dość szybko stracił sympatię widzów i stał się wręcz ich wrogiem. W sieci możemy znaleźć mnóstwo komentarzy, w których pojawiają się negatywne opinie nt. tego uczestnika. Część z fanów programu chcąc go pogrążyć, zaczęła nawet własne śledztwo, które ujawniło, że rodziną Rocha jest jeden z pracowników TVN. Na tym widzowie jednak nie poprzestali i ostatnio snują domysły nawet o tym, czy Roch przypadkiem nie jest gejem. Po serii takich komentarzy w programie zdaniem widzów zaszły zmiany.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: widzowie podejrzewają manipulację

Widzowie Hotelu Paradise 7 w swoich komentarzach na profilu programu zaczynają snuć teorie o tym, czy wraz z negatywnym nastawieniem do Rocha, produkcja nie zaczęła przemontowywać już gotowych odcinków. Jakby tego było mało, niektórzy uważają, że wszyscy starają się teraz wybielić Rocha i w audycji pokazywane są sytuacje, które mają działać na jego korzyść. W komentarzach na profilu Hotelu Paradise panuje prawdziwa burza.

Swoją drogą to ładnie produkcja powycinała Rocha😂 teraz jest taki słodki i niesie tylko miłość i przyjaźń w darze😂😂😂 co za pieprz...manipulacja

Zauważyliście że Roch jest ostatnio bardzo wybielany w odcinkach? Chyba braciszek musiał przemontować odcinki żeby Rosiu zaznal trochę spokoju.

A montowane są masakrycznie. Raz pandora raz Roch mówi że dziś rajskie, potem idą spać ...

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Jak widać widzom dość mocno puściły nerwy. Czy Roch pokaże jeszcze swoją dobrą stronę i jednak zyska sympatię oglądających? O tym można przekonać się śledząc Hotel Paradise 7 od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.