telewizja

Hotel Paradise 7: Marvin i Mallu byli numerem 1 widzów. Teraz każą chłopakowi uciekać

2023-10-17 17:12

Ta para była jedną z ulubionych dla widzów Hotelu Paradise 7. Marvin i Mallu mieli wrócić do Polski jako zakochani i zwycięzcy tego sezonu programu. A przynajmniej na to jeszcze jakiś czas temu liczyli widzowie. Teraz jednak wszystko się zmieniło. Fani show mają dla Marvina jedną radę - powinien uciekać, jak najszybciej.

Hotel Paradise 7: co dalej z Mallu i Marvinem?

Widzom Hotelu Paradise 7 wydawało się od początku, że ta para po powrocie do Polski może stworzyć coś trwałego i jeśli nie na całe życie, to chociaż na kilka dobrych lat. Marvin i Mallu na swój widok mieli motylki w brzuchu, a z ekranu biło od nich prawdziwe zauroczenie, a momentami może nawet i miłość. I wszystko szło coraz lepiej, aż w końcu pojawił się zgrzyt i w sielankowej relacji zaczęło się psuć. Mallu coraz częściej zaczęła mieć do Marvina pretensje, a chłopak radzi sobie z tym coraz gorzej. Widzowie, którzy na początku wspierali tę dwójkę w komentarzach i wierzyli, że w programie telewizyjnym można stworzyć znakomitą relację, coraz częściej dochodzą do wniosku, że nic z tego nie będzie. Podobne przemyślenia ma chyba Marvin. Oglądający mają dla niego pewną radę.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: to koniec Mallu i Marvina?

Miała być miłość, jak z bajki (albo z telewizyjnego reality show), a wszystko wskazuje na to, że będzie wielka klapa. W relacji Mallu i Marvina ostatnio coraz mocniej zaczyna zgrzytać. I wydaje się, że coraz gorzej wpływa to na chłopaka. Widzom Hotelu Paradise 7 jest go coraz bardziej żal. W komentarzach wylewają się słowa wsparcia dla tego uczestnika i rady. Oglądający show polecają Marvinowi, by ten jak najszybciej zakończył relację z Mallu, bo ta jest dla niego wyniszczająca.

To co robi mallu to znęcanie się psychiczne nad marvinem

Marvin płakałam razem z Toba.... Kazdy by wysiadl emocjonalnie 💔

Dotykaj i nie dotykaj, rozmawiaj i nie rozmawiaj, idź i nie idź, jestem tu dla Ciebie a dobra dzisiaj spierd.. Marvin każdy by miał pralkę w głowie. Uciekaj chłopie 🙌

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Jak dalej potoczą się losy Marvina i Mallu? O tym możemy przekonać się w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7. A te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki