Hotel Paradise 7: Marvin ostro o udziale w programie. Już się nie będą tak głupio tłumaczyć?

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Marvin ostro o udziale w programie. Już się nie będą tak głupio tłumaczyć?

telewizja

Hotel Paradise 7: Marvin i Patryk dodali zaskakujące story! Stworzą coś razem?

2023-11-14 17:06

Marvin to bez wątpienia jeden z tych uczestników Hotelu Paradise 7, o którym widzowie będą długo pamiętać. Chłopak odpadł bowiem z programu niedługo po tym, jak na własne życzenie opuściła go Mallu. Ich relacja finalnie nie przetrwała. Mimo to Marvin się nie załamuje. Właśnie zaczął wspólne działanie z Patrykiem.

Hotel Paradise 7: Marvin razem z Patrykiem

Historia Marvina z Hotelu Paradise 7 mocno poruszyła widzów. Chłopak tworzył w programie parę z Mallu, która po jakimś czasie doszła do wniosku, że czas na opuszczenie przez nią raju. Niedługo później z programu odpadł Marvin, który miał stworzyć z nią wspaniały związek i prawdziwą relację. Prawdziwe życie jednak wszystko zweryfikowało i już po zakończeniu programu okazało się, że związek Mallu i Marvina nie przetrwał. Oboje obecnie nie są razem. Mimo to wydaje się, że jakoś się z tym pogodzili i starają się żyć dalej. Zarówno Mallu, jak i Marvin dość mocno udzielają się na Instagramie. Chłopak pochwalił się tam ostatnio swoim obserwatorom, że spędza czas z Patrykiem, który również brał udział w Hotelu Paradise 7. Panowie postawili na nietypową rozrywkę.

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Marvin i Patryk we wspólnym numerze?

Okazuje się, że Marvin i Patryk podczas spędzania razem czasu nie próżnowali. Panowie podzielili się bowiem na swoich Instagramach relacją ze studia nagraniowego. Co więcej, co nieco już tam chyba nagrali! Czy to oznacza, że już niebawem usłyszymy ich w jakimś wspólnym numerze? Nie jest to wykluczone. Być może to oni stworzą piosenkę do czołówki nowego sezonu programu? Nie byłby to pierwszy przypadek, gdy uczestnicy reality show postawili na karierę muzyczną. W tej próbuje się odnaleźć chociażby Malluba, która dawniej brała udział w programie Projekt Lady. W siódmym sezonie Hotelu Paradise 7 w czołówce mogliśmy natomiast usłyszeć utwór "Cały czas". Ten śpiewa Monika Schmidt zwyciężczyni 6. edycji Hotelu Paradise. Zatem, jak pokazują wydarzenia z przeszłości - wszystko jest możliwe. Jak to w Hotelu Paradise.