Roch Krzyżański

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Roch gdzieś przepadł? Fani mają swoją teorię

2023-10-19 9:50

Do tej pory w odcinkach Hotelu Paradise 7 nietrudno było zobaczyć Rocha. Uczestnik regularnie pojawiał się na ekranach, a widzowie mogli obserwować, jak knuje i organizuje intrygi, które mają pomóc mu w dotarciu do finału. Ostatnio jednak Rocha jest coraz mniej. Fani programu mają teorię na temat jego zniknięcia.

Hotel Paradise 7: co dalej z Rochem?

Najpierw zdążył zdenerwować wszystkich widzów do tego stopnia, że go znienawidzili i chcieli, by całkiem odpadł z programu. Teraz jakby zapadł się pod ziemię i trudno go szukać w nowych odcinkach Hotelu Paradise 7. Coraz więcej widzów audycji TVN7 zastanawia się - co się stało z Rochem z siódmej edycji randkowego show? Do tej pory chłopaka można było regularnie oglądać na ekranach w nowych odcinkach i śledzić jego wszystkie intrygi, które organizował z pozostałymi uczestnikami. Ostatnio jednak Rocha jest coraz mniej i jego wątek pojawia się może 2-3 razy na odcinek. To mocno zaciekawiło widzów programu, którzy w komentarzach dopytują - gdzie jest Roch?! Niektórzy nawet wyciągnęli już pewne wnioski i obstawiają, że to kolejne z działań produkcji, by ocieplić wizerunek kontrowersyjnego uczestnika.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: gdzie podziewa się Roch?

Widzom Hotelu Paradise 7 coraz trudniej dogodzić. Najpierw chcieli, żeby Rocha nie było wcale, a teraz dopytują, co się z nim dzieje. W komentarzach na profilu programu panuje prawdziwa burza. Część z osób podejrzewa, że produkcja celowo przemontowała gotowe już odcinki w taki sposób, by Roch został w nich zaprezentowany, w jak najbardziej pozytywny sposób. Jeszcze kilka tygodni temu mówiło się przecież, że może dotrzeć do finału. Dlatego to działanie wydawałoby się uzasadnione. Czy jednak faktycznie tak jest - wie tylko producent programu. Jakie teorie snują jeszcze widzowie?

Zauwazyliscie ze produkacja juz wgl nie pokazuje scen z Rochem? Wczesniej w kazdym odcinku to on byl glownym bohaterem a teraz jak pokaza go w dwoch czy trzech scenach to jest max. To ze pokazujecie teraz innych uczestnikow czesciej to nie znaczy ze widzowie nienawidza Rocha i zapomnieli o wszystkim. Tym bardziej widac golym okiem ze tvn probuje zatuszowac wszystkie dramy i afery teraz.

A zauważyliście że jest teraz baaaaaaaardzo mało Rocha pokazywanego?

a co mają pokazywać, jak niestety nic ciekawego się nie dzieje. Rosiek po odpadnięciu Dżasty zamknął się na bliższą relację i tak tylko tam trwa w nadziei, że Dżasta wróci. Więc powiedz, co pokazywać, jak z Wiktorią w ogóle ledwo co gada, a pozostali faceci generalnie zajęci własnymi sprawami. Jak dla mnie, a mówię to z przykrością, bo go lubię, Rosiek niby tam jest, a tak jakby go nie było 😔

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7 będzie więcej Rocha? A może ten bohater przepadł już bezpowrotnie i domysły widzów mają swoje uzasadnienie? To można sprawdzać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.