Hotel Paradise 7: Roch i Krzysiek są razem? Zaskakujące wyznanie uczestników

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Roch i Krzysiek są razem? Zaskakujące wyznanie uczestników

2023-10-17 12:29

Roch to uczestnik, który robi najwięcej zamieszania w Hotelu Paradise 7. I chyba całkiem mu z tym dobrze, bo zdążył się prześlizgnąć przez sporo odcinków. Niektórzy widzowie podejrzewają, że chłopak tak naprawdę nie szuka tam miłości wśród dziewczyn. Czy znalazł ją u kogoś innego? W sieci pojawiło się nietypowe wyznanie.

Hotel Paradise 7: Roch znalazł miłość?

Chyba nie ma bardziej znienawidzonego bohatera Hotelu Paradise 7 niż Roch. Chłopak dość sporo miesza i knuje, przez co mocno obrywa się mu od widzów. Jedną z jego popisowych akcji było pozbycie się z programu Łucji. Bo to właśnie Rocha widzowie winią za to, że dziewczyna opuściła show. A wszystko po wielu niefajnych zachowaniach względem Łucji ze strony pozostałych uczestników. Sprawa otarła się nawet o Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, bo widzowie uznali, że Łucja była nękana i mobbingowana. Roch zbiera natomiast w sieci mnóstwo krytycznych komentarzy. A część internautów snuje domysły czy chłopak nie jest gejem. Ostatnio jeden z obserwujących na Instagramie zapytał czy Roch i Krzysiek są parą. Odpowiedź może być dość zaskakująca, gdyż stwierdzili, że... tak. Jednak czy to prawda, czy jedynie żart - trzeba domyśleć się samemu.

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: widzowie mają przeczucia względem Rocha

Jak story na Instagramie wpłynie na widzów? Na to pytanie odpowiedź poznamy pewnie za jakiś czas. Jednak nie jest tajemnicą, że oglądający już od kilku tygodni w komentarzach zastanawiają się, czy Roch na pewno przyszedł do Hotelu Paradise 7 po miłość. I czy na pewno jest zainteresowany partnerkami, z którymi tworzy relacje w show. Ba, niektórzy komentujący mają nawet dowody na swoje teorie o tym, że Roch woli jednak mężczyzn. Co piszą?

Do dlatego tak nie lubiłeś Łucji… Miała większe powodzenie u facetów niż Ty. 🤭 To musiało być frustrujace… 

Nie lubię go, ale ludzie… pisząc mu te komentarze o tym, że jest gejem i różne docinki robicie to samo, co on Łucji. Poza tym myślę, że nawet jeśli, to nie ujawniłyby swojego partnera przed finałem

Ja uważam, że Roch raczej nie jest gejem, tylko bi, albo pan - jego seksualność jest płynna

- czytamy pod nowym filmem, który Roch zamieścił na swoim profilu na Instagramie.

Czy podejrzenia komentujących mają odzwierciedlenie w rzeczywistości? Tego raczej na razie się nie dowiemy. Ale losy Rocha w Hotelu Paradise 7 można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i w Player.pl.