Hotel Paradise 7: kolejna para wylatuje z programu. Roch płacze, widzowie wiwatują

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: kolejna para wylatuje z programu. Roch płacze, widzowie wiwatują

telewizja

Hotel Paradise 7: Roch Krzyżański nareszcie oficjalnie się przyznał! Fani współczują jego wybrance

2023-12-04 15:36

Roch w Hotelu Paradise 7 nie utworzył stabilnej i stałej relacji. Choć był w parze z wieloma kobietami, to z żadną najwyraźniej nie odnalazł w programie porozumienia. Teraz oficjalnie przyznał się już do tego, że jego serce jest zajęte. Przez kogo? Dobrze kojarzycie tę dziewczynę z telewizji!

Hotel Paradise 7: Roch ma nową dziewczynę

Roch z Hotelu Paradise 7 w końcu odnalazł miłość! I bynajmniej nie chodzi o "Okruszka". Po wielu tygodniach z Hotelem Paradise 7 widzowie w końcu odetchnęli ostatnio z ulgą. Program dobiegł końca i nie trzeba już oglądać na ekranie uczestników i Rocha, który był królem intryg i wrogiem numer jeden oglądających. W programie znajdował swoje miejsce u boku różnych dziewczyn. W tym m.in. "Okruszka", który jednak szybko poszedł w niepamięć i Roch zerwał z nim miłosną relację. Okazuje się jednak, że serce chłopaka znowu zaczęło szybciej bić. Już ostatnio zamieścił wpis o tym, że jest przy nim osoba, która dostarczyła mu dużo pozytywnych i zwariowanych emocji. Fani programu dość szybko zaczęli domyślać się o kogo chodzi. I okazuje się, że nie pomylili się. Roch związał się bowiem z inną gwiazdą Hotelu Paradise.

KACPER BLONSKY | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Roch Krzyżański i Luiza Benzouaoua

Po wielu tygodniach ukrywania tej relacji, Roch w końcu przyznał się do tego, że w jego sercu znalazła się Luiza Benzouaoua. Na Instagramie możemy zobaczyć wideo, na którym ta dwójka biega ze sobą, trzymając się za rękę, a także fotkę, na której Roch i Luiza są w siebie wtuleni. Luiza była uczestniczką trzeciej edycji Hotelu Paradise. Czy to właśnie wspólne doświadczenia ich połączyły? Tego nie wiadomo, jednak uczestnicy siódmej edycji programu pospieszyli z gratulacjami. Nieco mniej szczęśliwi wydają się natomiast fani Luizy. Ci napisali np.: Luiza naprawde wierzyłam w Ciebie....a teraz świat sie zawalił. Możemy też przeczytać np. taki komentarz: Tragedia totalna ale nie ma co się dziwić jeden i drugi mega toksyczne osoby żmije straszne więc ciągnie swój do swego ale zająć życie za długo nie będą ze sobą tu chodzi o lajki i socjal media. My mimo wszystko parze życzymy szczęścia. I wytrwałości.

Listen on Spreaker.