Hotel Paradise 7: Roch to wróg nr 1 widzów? Niszczą go w komentarzach!

i

Autor: TVN7

telewizja

Hotel Paradise 7: Roch poleci z programu? Widzowie odkryli wpadkę w montażu

2023-10-09 14:09

Przed nami kolejne gorące chwile w Hotelu Paradise 7. W ostatnich tygodniach na rajskiej wyspie nie brakuje emocji. Choć jeszcze większa burza panuje w komentarzach widzów. Ci od jakiegoś czasu zamienili się w detektywów i skrzętnie analizują wszystkie informacje z odcinków. Ostatnio odkryli zaskakującą prawdę.

Hotel Paradise 7: co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Ten program od kilku tygodni sprawia, że w wielu polskich domach szybciej bije serce, a w komentarzach dzieje się prawdziwa burza. Hotel Paradise 7 nie zwalnia jednak tempa i znów dostarczy nam ogromnych emocji. Po kolejnych odcinkach, w których mogliśmy oglądać knucie Rocha i poznaliśmy nowego uczestnika - Wojtka, przyszła pora na Rajskie Rozdanie. Który z panów będzie musiał pożegnać się z show przy najbliższej okazji? Tego na razie jeszcze nie wiadomo, jednak widzowie są chyba czujniejsi niż montażyści odcinków, bo dopatrzyli się kilku szczegółów, które mogą zdradzać wyniki najbliższego Rajskiego Rozdania. Czy w końcu spełni się największe marzenie fanów programu i Roch, który ciągle knuje i nastawia innych przeciwko sobie, odpadnie z programu?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: wpadka na montażu?

Widzowie Hotelu Paradise 7 w nowym odcinku show dopatrzyli się dość sporej wpadki. Oglądając go, można bowiem przewidzieć, kto najprawdopodobniej rozstanie się z programem. Na koniec audycji pokazano zwiastun kolejnego epizodu, dzięki czemu możemy zobaczyć, kto najpewniej nie odpadł z show. W komentarzach internautów zawrzało, a część z nich zarzuca produkcji spory nieprofesjonalizm, gdyż ta zdradziła przedpremierowo tajemnicę. Jeśli wy również nie chcecie zepsuć sobie zabawy z oglądania, to nie patrzcie na poniższe komentarze.

Na plejerze jest odcinek z wyrocznią, na końcu nie wycieli zwiastuna I widać kto został po rajskim. Brawo produkcja 👏😂

Wiadomo ze nie roch , Paweł i Jacek, bo są w zapowiedzi nowego odcinka.... nie wiem kto to montuje...ale widać ,że na szybko i bez przemyślenia

I dalej się nie dowiemy, bo montaż wszedł za mocno i wątek RR umknął. Dramat. Niech jeszcze do tego wszystkiego wróci Sabina to już mamy pełny kącik toksycznych ludzi. Roch, Kori, Wiktoria mogliby odpaść.

- czytamy w komentarzach widzów na profilu programu.

Czy ich analizy i domysły znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości? O tym dowiemy się w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7, a te możecie oglądać na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o 20:00 i w serwisie Player.pl.

Listen on Spreaker.