Hotel Paradise 7: Roch skończył na terapii. Z domu nie wychodzi bez jednej rzeczy

i

Autor: Instagram.com/roch.hotelparadise7

telewizja

Hotel Paradise 7: Roch poprowadził pierwszy wykład na uczelni! Stawia na karierę naukową?

2023-11-16 13:45

Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał. Roch, czyli jeden z najbardziej znienawidzonych uczestników Hotelu Paradise 7 trafił na uczelnię. I bynajmniej nie po to, żeby na niej studiować! Chłopak wziął bowiem udział w jednym z wykładów, na którym przekazywał studentom wiedzę. To jego nowe powołanie?

Hotel Paradise 7: Roch jako wykładowca

Roch z Hotelu Paradise 7 w roli wykładowcy? Czegoś takiego chyba nikt nie zakładał. No chyba, że miałby prowadzić wykłady z tego, jak dotrwać w programie, jak najdalej, a jednocześnie sprawić, żeby niemal wszyscy widzowie cię znienawidzili. A jednak faktycznie Roch pojawił się na jednej uczelni, by spotkać się ze studentami. Przypomnijmy, Roch Krzyżański to uczestnik siódmej edycji Hotelu Paradise, który dość mocno zaszedł widzom za skórę. Ci mieli do niego całe mnóstwo uwag. Oburzali się, ponieważ zawierał sojusze z innymi bohaterami programu, knuł, czasem ściemniał, a w dodatku zdaniem oglądających miał uwziąć się na Łucję. Mało tego, okazało się, że jest rodziną jednego z pracowników TVN. Mimo tego wszystkiego jeden z wykładowców zdecydował się jednak zaprosić go na zajęcia. W jakim charakterze?

SKOLIM | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Roch gościem na uczelni

Pojawienie się na uczelni gościa, a w dodatku z telewizji, nie jest raczej zbyt częstym widokiem. Dlatego studenci biorący udział w jednym z wykładów na Collegium Civitas musieli być mocno zdziwieni. Tym bardziej, gdy mówimy o bohaterze reality show, który raczej nie miał najlepszej opinii wśród widzów. Roch z Hotelu Paradise 7 pojawił się na jednych z zajęć na zaproszenie wykładowcy. Opowiedział studentom m.in. o tym, jak poruszać się w social mediach po wzięciu udziału w reality show. Roch nie ukrywa, że przygotowywał się do tego spotkania. Zrobił nawet notatki! Jednak nie wszystko poszło tak, jak to sobie zaplanował. Jednocześnie chłopak zdradził, że nie ukrywa, że chętnie wziąłby udział w podobnym spotkaniu jeszcze raz. Kto wie, może to wstęp do kariery Rocha jako wykładowcy na uczelni?

Listen on Spreaker.