telewizja

Hotel Paradise 7: Roch powodem zmian? Fani programu mają swoją teorię

2023-10-17 10:30

Ostatnie tygodnie w Hotelu Paradise 7 przynoszą sporo emocji. To za sprawą Rocha, który mocno miesza w programie. Zdaniem niektórych komentujących chłopak był powodem zmian w montażu odcinków. Na tym jednak nie koniec. Ostatnio znowu pojawiły się teorie widzów, którzy twierdzą, że pewne zdarzenia są nieprzypadkowe.

Hotel Paradise 7: Roch miesza w programie?

Teorie spiskowe to ostatnio ulubiona zabawa widzów Hotelu Paradise 7. A wszystko zaczęło się tak naprawdę od czasu, gdy Roch zaczął coraz bardziej ujawniać swoje oblicze i pokazywać, jak knuje z i przeciwko pozostałym uczestnikom. Widzów najmocniej rozwścieczyła chyba sytuacja z Łucją, którą oglądający bardzo polubili, a Roch był jedną z osób, która doprowadziła do jej odpadnięcia z programu. Zdaniem fanów show, dziewczyna była prześladowana i traktowana fatalnie. Wszystko zbiegło się w czasie z odkryciem, że rodziną Rocha jest jeden z ważnych pracowników TVN. Od tamtej pory komentujący program w sieci co rusz wyciągają różnego rodzaju teorie. Jakiś czas temu stwierdzili np., że odcinki są przemontowywane w taki sposób, by za wszelką cenę wybielić Rocha. Teraz pojawiły się kolejne domysły.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: Roch powodem wyłączenia komentarzy?

Ostatnio na profilu Hotelu Paradise na Instagramie zostały wyłączone komentarze. Zdaniem widzów wszystko ma związek z zachowaniem Rocha. Oglądający twierdzą, że to po to, by nie móc źle pisać o chłopaku w sieci. Co więcej - Roch ma być też jednym z powodów, dlaczego odcinki są słabo montowane albo wręcz krótsze, niż to było dotychczas. W komentarzach jest prawdziwa burza.

Poblokowali komenatarze bo po justrzejszym odcinku jeszcze więcej fałszu i obłudy wyjdzie ze strony Rocha, który dziwi się czemu Paweł po Wyroczni rozmawia z Oliwką i mają obawy, że zmieni decycję z podejściem do Kornelii bo ta dostała negatywną odpowiedź. Krętacze i manipulatorzy program sobie ustawili pod siebie. Powinien być zakaz rozmawiania po Wyroczni, zakaz ugadywania kto do kogo podchodzi itp, bo wystarczy, że kilka osób zrobi pakt oby za wszelką cenę do finału i nawet najmocniejsza para, która jest od początku ze sobą może odpaść w każdej chwili bo tamci są w większości, manipulują i pozbywają się konkurencji. #KoniecHP

Chyba sroch coś odstawi bo blokują komentowanie, zrobili to tak na wszelki wypadek żeby sroch nie miał tylu nieprzychylnych komentarzy

O chyba tvn boi się krytyki bo komentarze wyłączyli albo Roch tak zażądził śmiesznie

- czytamy pod postami, pod którymi możliwość komentowania nie została zablokowana.

Czy Roch miał wpływ na zmiany w odcinkach? Tego nie wiemy. Jednak, jeśli chodzi o same komentarze na profilu programu, to stacja ich wyłączenie na kilka dni tłumaczyła obowiązującą ciszą wyborczą. Cicho nie będzie na pewno w kolejnym odcinku Hotelu Paradise 7. A nowe epizody programu można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ