Hotel Paradise 7: Roch przegiął już ostatecznie. Tego widzowie mu nie zapomną

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Roch przegiął już ostatecznie. Tego widzowie mu nie zapomną

Dramy

Hotel Paradise 7: Roch przegiął już ostatecznie. Tego widzowie mu nie zapomną

2023-10-30 23:46

Roch Krzyżański namiętnie pracował na tytuł najbardziej znienawidzonego uczestnika “Hotelu Paradise 7” i cel osiągnął. Co zabawne, początkowo to on był typowany na faworyta i ulubieńca widzów, którzy wychwalali go w komentarzach. Szybko jednak wyszło szydło z worka i “naczelny toksyk” przeszedł na naszych oczach przemianę godną niejednego popkulturowego złoczyńcy. Jakiś czas temu rzucił jednak komentarzem, który zaskoczył nawet jego najbardziej zajadłych przeciwników.

Roch ma na swoim koncie wiele “krzywych akcji” z gnębieniem Łucji i nastawianiem przeciwko niej pozostałych uczestników na czele. Ostatnio wziął sobie nawet za cel nową ofiarę, jaką jest Wojtek, który “bezczelnie” sprzątnął mu sprzed nosa immunitet zapewniający udział w tygodniu finałowym (o który Krzyżański, zdaniem widzów, martwić się nie musi, ma mieć bowiem “plecy” w TVN-ie, ale ile z tego jest prawdą, dowiemy się za jakiś czas). Internauci wciąż mu jednak wypominają akcję sprzed kilku odcinków, kiedy to pokusił się o mało stosowny komentarz pod adresem jednego z ulubieńców publiczności, Marvina.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Alicja ostro o relacji z Rochem. “Jest aseksualny”

Hotel Paradise 7 – Roch przegiął już ostatecznie. Ta akcja pogrzebała go całkowicie?

Marvin i Mallu byli zdecydowanie najbardziej stałą parą w “Hotelu Paradise 7”, bo choć dość często się kłócili, to stale trzymali się razem, czego nie można powiedzieć o pozostałych. Dziewczyna postanowiła jednak odejść z programu, co skończyło się wzruszającym pożegnaniem i morzem wylanych łez – zarówno przez uczestników, jak i widzów. Marvin został jednak i zamierzał kontynuować przygodę w “Hotelu Paradise”, a to nie spodobało się Rochowi.

W ostatnim odcinku z udziałem Marvina (zanim ten ogłosił decyzję o odejściu) Roch rzucił tekstem w stylu “co on tu jeszcze robi?”. Stwierdził, że Marvin miał trzy dni na spakowanie się po tym, jak odeszła jego partnerka. Taka bezczelność okazała się być gwoździem do trumny jego i tak mocno wątpliwej reputacji. W sieci wylała się fala (zasłużenie) krytycznych komentarzy, które pojawiają się po dziś dzień.

- Roch: “A ten się jeszcze nie spakował” 😂😂😂😂😂😂 to spakuj się Ty Roch

- No jak Roch podsumował że Mallu się wyniosła a Marvin jeszcze nie spakowany to się zagotowałam

- Roch to kawał *** masakra najgorsza osoba ze wszystkich edycji

… czytamy w komentarzach.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM