telewizja

Hotel Paradise 7: to koniec programu? Widzowie nie mają złudzeń

2023-10-25 22:03

Hotel Paradise przejadł się widzom? Takie można odnieść wrażenie, czytając komentarze na profilu programu. Siódma edycja rozjuszyła internautów do tego stopnia, że mają już po dziurki w nosie uczestników, produkcji i całego show. W sieci wrze. Czy jednak przełoży się to na brak kolejnej edycji programu?

Hotel Paradise 7: program zniknie z ramówki?

Hotel Paradise został już spisany na straty? Zdaniem widzów na pewno. Ci po siódmej edycji show mają go już po dziurki w nosie, czemu dają mocny upust w Internecie. Komentujący mają dość tego, że w tym sezonie randkowego show wszyscy uczestnicy skupiali się tylko na tym, jak komuś dowalić, wyrzucić go z programu albo dotrzeć, jak najdalej by wygrać pieniądze. Zirytowali się też tym, że Roch ich zdaniem jest cały czas przepychany do finału przez produkcję, a w dodatku jest rodziną jednego z ważnych pracowników TVN. To wszystko doprowadziło do tego, że fani programu zagrozili, że przestaną go oglądać. Teraz poszli jednak o krok dalej i ich zdaniem kolejna edycja powinna wcale nie powstać. Ta formuła znudziła się już bowiem oglądającym i mają dość przyswajania negatywnych emocji.

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: to już koniec randkowego show?

Widzowie Hotelu Paradise 7 jasno dają do zrozumienia produkcji, że ta edycja zamiast ich odprężać i sprawiać, że włączają telewizor z zaciekawieniem, powoduje, że ciągle się irytują i mają dość oglądania na ekranie m.in. Rocha, a także knucia pozostałych uczestników. Teraz po groźbach zaprzestania oglądania programu, fani show poszli o krok dalej. Wprost apelują do stacji o to, żeby kolejna edycja Hotelu Paradise nie powstała, bo mają tego show już po kokardę.

Przykro to pisać, ale nie róbcie kolejnego sezonu. Takiej żenującej edycji i kółka wzajemnej adoracji to jeszcze nie było. Słabo. Cholera, bardzo słabo.

po ustawce tego sezonu już wiem żeby następnych edycji nie oglądać

ja tez już więcej nie oglądam. Mam dosyć po tej edycji…

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Póki co Hotel Paradise jeszcze zostaje. Siódmą edycję można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl. Finał sezonu zaplanowano 9 listopada.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek