Hotel Paradise 7: to już koniec Krzyśka i Tori? Jej reakcja na wyznanie jest dość jednoznaczna

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: to już koniec Krzyśka i Tori? Jej reakcja na wyznanie jest dość jednoznaczna

telewizja

Hotel Paradise 7: Tori wyznała całą prawdę. To dlatego unikała Krzyśka

2023-10-18 14:52

Tori to jedna z tych bohaterek Hotelu Pardise 7, która nieszczególnie przypadła widzom do gustu. To m.in. za sprawą jej zachowania względem pozostałych chłopaków. Ostatnio fani show skrytykowali ją m.in. za jej stosunek wobec Krzyśka. Teraz Tori postanowiła wyznać całą prawdę i zdradziła z czego to wynikało.

Hotel Paradise 7: Tori tłumaczy się ze swojego zachowania

Tori odpycha od siebie Krzyśka? Takiego zdania są fani Hotelu Paradise 7. W ostatnim czasie chłopak mocno próbuje się do niej zbliżyć, bo w programie tworzy z nią parę. Możemy np. oglądać sceny, jak uczestnik kładzie się nad Tori, a ta sprawia wrażenie sparaliżowanej. Za to mocno obrywa mu się w komentarzach od widzów Hotelu Paradise 7. Część osób miała jednak pretensje do Tori, że ta nie poświęca Krzyśkowi wystarczająco dużo uwagi i cały czas jest na niego zamknięta. Dziewczyna postanowiła zabrać głos w tej sprawie i wyjawić prawdę nt. jej przeszłości. Dlaczego w taki sposób obchodzi się z Krzyśkiem? Jak napisała Tori na story na swoim Instagramie, wpływ na to mają m.in. jej relacje z przeszłości, które sprawiły, że dość mocno zablokowała się na coś nowego.

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Tori o trudach jej życia

Tori w story, które zamieściła na swoim Instagramie opisała, że w dotychczasowych związkach maksymalnie poświęcała się dla drugiej osoby, przez co nie zawsze miała czas na np. realizację swoich celów i pasji. Dziewczyna wyjaśniła, że weszła do Hotelu Paradise 7 niedługo po zakończeniu ostatniej relacji. Poznała mężczyznę, który wie czego chce, a ona nie była na to gotowa. Bała się, że otworzy się na kogoś i nie będzie mogła się rozwijać. Tori obawiała się też okazania Krzyśkowi bliskości, ponieważ ten wiedział, że chce wyjść z programu z miłością. Jednocześnie podkreśliła, że zależy jej na Krzyśku i bardzo by nie chciała, aby ten był przez nią smutny, bo na to nie zasłużył i nie chce robić mu nadziei. Wskazała też, że naprawdę jej na nim zależy i jest dla niej najważniejszą i najbliższą osobą w Hotelu Paradise. Czy ta dwójka stworzy jednak jakąś relację? To możemy śledzić od poniedziałku do czwartku o 20:00 w nowych odcinkach Hotelu Paradise 7 w TVN7 i na Player.pl.