Hotel Paradise 7: w programie zawrzało! Roch ma nowego konkurenta?

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: w programie zawrzało! Roch ma nowego konkurenta?

2023-10-04 12:00

Czy to koniec Rocha jako nr 1 w Hotelu Paradise 7? W ostatnich tygodniach o chłopaku było bardzo głośno i to głównie za sprawą niewłaściwych zachowań. M.in. w stosunku do Łucji. Teraz okazuje się, że Roch na rajskiej wyspie może mieć jednak konkurencję. Do Hotelu Paradise 7 wszedł bowiem nowy uczestnik.

Hotel Paradise 7: nowy uczestnik w show - Wojciech Jakubowski

Czy w Hotelu Paradise 7 może być jeszcze bardziej gorąco niż jest? Okazuje się, że tak! Po ostatnich odcinkach, w których naprawdę sporo się działo, na rajskiej wyspie znowu zawrzało. A przypomnijmy, że w ostatnim czasie dochodziło tam do licznych dram i knuć. W te zamieszane był m.in. Roch, który nastawiał grupę przeciwko Łucji i zdaniem widzów mocno kombinował. Internauci odkryli też w międzyczasie jego powiązania rodzinne z jedną z osób pracujących w TVN. Teraz w komentarzach znów zawrzało, a to za sprawą nowego uczestnika, który pojawił się w Hotelu Paradise 7. Nowym bohaterem jest 27-letni Wojtek, który na co dzień mieszka w Poznaniu i pracuje jako handlowiec. Widzowie w sieci zostawili mnóstwo opinii na jego temat. Wśród tych nie brakuje nawet domysłów, czy nie zastąpi on Rocha.

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7: Wojtek nowym Rochem?

Wojtek z Hotelu Paradise 7 na razie zbiera w sieci dość pozytywne komentarze. Widzowie polubili go m.in. za charyzmę i jego sposób zachowania. Część widzi w nim nawet nadzieję na wygryzienie Rocha, który w ostatnich tygodniach podpadł do tego stopnia, że stał się dla widzów wrogiem nr 1. Nie brakuje jednak i obaw, że Wojtek podobnie, jak reszta grupy może dać się szybko zmanipulować Rochowi i zacząć grać pod jego dyktando. Część zauważyła już nawet sytuację, która mogłaby o tym świadczyć. Na co zwracają uwagę widzowie Hotelu Paradise 7, oceniając nowego uczestnika?

Dobrze rokuje, lubię tą jego mimikę śmieszka-zawadiaki 😂

Powiedzcie , że to będzie bohater sezonu i wyrzuci Rocha 😂😁

Ciężko ocenić po tak krótkim czasie, ale ubrał koszule na pandore, Roch mu powiedział że za bardzo elegancko i chłop się przebrał 😂 Roch tam rządził wszystkim i wszystkimi, pewnie od wczoraj to i on montuje te odcinki 😂😂

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy Wojtek się sprawdzi i sprawi, że droga Rocha do finału zostanie zburzona? A może wprost przeciwnie zacznie się upodabniać do Rocha i szybko wyrośnie na wroga nr 1? O tym przekonamy się z pewnością w najbliższych odcinkach Hotelu Paradise 7. Możecie je oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7, a także w serwisie Player.pl.