Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA

telewizja

Hotel Paradise 7: widzowie linczują Klaudię El Dursi. Wypominają jej przeszłość

2023-10-22 13:47

Klaudia El Dursi nie ma ostatnio dobrej passy, jeśli chodzi o program Hotel Paradise 7. Prezenterka, która do tej pory była uwielbiana przez widzów, dość mocno nagrabiła sobie u fanów programu. Ci ostro pocisnęli jej w komentarzach, a jednocześnie wypomnieli niewygodne fakty z przeszłości. Czy słusznie?

Hotel Paradise 7: Klaudia El Dursi obrywa od widzów

Siódmy sezon Hotelu Paradise raczej nie będzie najszczęśliwszy dla Klaudi El Dursi. Do tej pory prezenterka była uwielbiana przez widzów i raczej nikt nie myślał o tym, że ktoś powinien ją zastąpić w roli prowadzącej randkowego show. To zmieniło się jednak w tej edycji. Widzowie, którzy obserwują Hotel Paradise 7 mają coraz więcej zarzutów. To m.in. za sprawą knucia przez uczestników, a jakiś czas temu złego traktowania Łucji. Po tym wszystkim, część oglądających doszła do wniosku, że Klaudia El Dursi powinna wylecieć z programu. Fani w komentarzach wskazali już nawet jej potencjalną następczynię. Teraz, po tym, jak program opuściła na własne życzenia Mallu, widzowie zaczęli wyciągać Klaudi El Dursi jej zachowania z przeszłości. Zdaniem widzów były one niewłaściwe.

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Klaudia El Dursi źle się zachowała?

Traktowanie Łucji przez pozostałych uczestników Hotelu Paradise 7 zdaniem widzów było skandaliczne. Jednak jeszcze bardziej internautów rozjuszył wówczas brak reakcji produkcji, a także samej prowadzącej show - Klaudii El Dursi. Teraz, w związku z sytuacją z Mallu, widzowie randkowego show przypomnieli te fakty na temat prowadzącej. W ostatnim odcinku Klaudia prowadziła bowiem rozmowy z Mallu i starała się okazywać wsparcie, czego zdaniem oglądających stanowczo zabrakło w przypadku Łucji. W sieci jest prawdziwa burza.

Tu Klaudia jest, a gdzie była jak była "naprawdę" potrzebna przy ŁUCJI

dopiero teraz reaguje bo za 2 tygodnie finał

tu została wezwana, Łucja jej nie wzywała

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy widzowie mają rację i Klaudia faktycznie słabo sprawdza się w roli prowadzącej? A może jeszcze zdąży nadrobić "błędy" z poprzednich odcinków? To można sprawdzać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.