telewizja

Hotel Paradise 7: widzowie są wściekli po wyłączeniu komentarzy. Jest odpowiedź stacji

2023-10-16 16:15

W Internecie znowu zawrzało w związku z Hotelem Paradise 7. Tym razem nie chodzi jednak o Rocha, którego widzowie nienawidzą. Fanów programu wkurzyła decyzja dotycząca komentarzy na profilu audycji. Te zostały wyłączone, a wściekli oglądający, którzy nie mogli dzielić się swoimi opiniami, wylali na stację wiadro pomyj.

Hotel Paradise 7: widzom puściły nerwy

Dramy, knucie i eliminowanie pozostałych - to rzeczywistość Hotelu Paradise w tej edycji. W siódmym sezonie randkowego show nie brakuje emocji. To m.in. za sprawą uczestników, którzy zdaniem widzów przyjechali tam wyłącznie po pieniądze, a nie żeby się dobrze bawić i znaleźć miłość. Wśród antybohaterów na pierwszy plan wysuwa się m.in. Roch, który zdaniem oglądających nastawia grupę przeciwko sobie, a sam żyje, jak pączek w maśle, bo wszyscy skaczą dookoła niego. Nic zatem dziwnego, że przy tak emocjonującym sezonie widzowie mają mnóstwo opinii na temat programu i samych uczestników. Do tej pory bardzo chętnie dzielili się nimi na Instagramie, jednak ostatnio czekała ich przykra niespodzianka. Komentarze na profilu programu zostały bowiem wyłączone. Fanom pozostała jedynie możliwość lajkowania. Widzowie się wściekli.

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: wyłączone komentarze na profilu programu

Opcja dodawania komentarzy na profilu Hotelu Paradise mocno rozzłościła widzów. Ci zaczęli skarżyć się na ten fakt w innych miejscach w sieci, a także dodawać komentarze pod postami, pod którymi opcja zamieszczania wpisów nie została zablokowana. Z tych, które opublikowano wniosek jest jeden - decyzja TVN7 nie spodobała się miłośnikom programu. Część z nich zaczęła nawet snuć swoje teorie.

Poblokowane komentowanie w postach nowych, aby czasem ludzie za dużo nie napisali co myślą? 😂😂😂

Blokowanie komentarzy, to jak powiedzenie ,,macie racje, Roch to 🤡, dostał się po znajomosci, ale myśleliśmy, że nie wyjdzie, a teraz jest za późno i nie wiemy jeszcze jak się wytłumaczyć”

No śmiech na sali, nowe posty można tylko lajkować ale nie można wypowiadać swojego zdania?Najlepiej nie dopuścić ludzi do głosu, to wasza wina droga produkcji że ta edycja zeszła na psy. Myśleliście że jak będzie dużo dram i ciągłe zamieszania to widzowie będą chwalić że super bo dużo się dzieje a tu zonk. Jednak ludzie mają w sobie na tyle dużo empatii,że reagują na krzywdę drugiego i dostrzegają toksyczność. Zapewne nie takiej sławy się produkcja spodziewała. Brak słów.

- czytamy pod postami, które nie zostały zablokowane.

Jak wytłumaczyła stacja - komentarze na profilu show zostały wyłączone w związku z obowiązującą ciszą wyborczą. Jeszcze w poniedziałek rano nadal jednak nie były dostępne. Obecnie sytuacja już wróciła do normy i widzowie ponownie mogą komentować losy uczestników Hotelu Paradise 7. A te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i w Player.pl.

QUIZ. Uczestnicy "Hotelu Paradise" nie znali odpowiedzi na te proste pytania. A Ty? Sprawdź się

Pytanie 1 z 10
Kto napisał "Ogniem i mieczem"?