Hotel Paradise 7: widzowie wybrali odpowiednią parę dla Wojtka. Ten wybór szokuje

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: widzowie wybrali odpowiednią parę dla Wojtka. Ten wybór mocno szokuje

2023-10-08 18:30

W Hotelu Paradise 7 znowu zrobiło się gorąco. A to za sprawą Wojtka, który dołączył do show i dość szybko zjednał sobie sympatię widzów. Chociaż powoli zaczyna i zbierać u nich drobne minusy. Fani programu wybrali mu już nawet idealną drugą połówkę, z którą powinien stworzyć parę w show. Będziecie zaskoczeni.

Hotel Paradise 7: Wojtek dołączył do programu

Ma 27 lat, mieszka w Poznaniu i jest handlowcem. To opis Wojtka, który dołączył do Hotelu Paradise 7 w jednym z ostatnich odcinków. I ma z pewnością niełatwe zadanie. Można by nawet rzec, że wszedł do paszczy lwa, bo ta edycja Hotelu Paradise obfituje w skandale i sytuacje, które denerwują widzów. Jakiś czas temu w programie mocno dogryzano Łucji, która finalnie odpadła z show. Jednym z prowodyrów tego zachowania był Roch, który urasta do rangi znienawidzonego bohatera widzów Hotelu. Co czeka Wojtka? Początkowo oglądający pokładali w nim spore nadzieje, bo chłopak sprawiał wrażenie ogarniętego i takiego, który nie da sobie wejść na głowę. Jednak szybko pokazał, że może dogadać się z Rochem. Co o takim zachowaniu sądzą widzowie i gdzie widzą zatem parę dla Wojtka?

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Hotel Paradise 7: nowa para Wojtka?

W jednym z ostatnich odcinków Hotelu Paradise 7 Roch znów pokazał, że może wszystkimi dyrygować. Wojtek posłuchał go w kwestii wyboru stroju na Pandorę i potulnie go zmienił. Jak widać Roch potrafi sobie obrócić wokół palca każdego. Nawet faceta, który (jak początkowo się wydawało) może wprowadzić jakieś zmiany w programie. Z kim w takim razie powinien stworzyć parę Wojtek? Widzowie Hotelu Paradise 7 zaczęli sobie żartować w komentarzach na profilu programu, że w tej sytuacji idealną drugą połówką dla nowego byłby właśnie Roch.

Z Rochem, już się dziś go posłuchał aby ściągnąć koszule, bo za elegancko będzie wyglądał na pandorze 😂😂🤦‍♂️

z Rochem i przecież wszyscy to juz wiedza

Wydaje mi się że Rochowi wpadł w oko

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Jak widać widzowie nie gryzą się w język. Z kim faktycznie Wojtek stworzy parę? O tym zapewne przekonamy się w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7. Te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i w Player.pl.