Hotel Paradise 7: Widzowie zarzucają Karolinie rozdwojenie jaźni. Mają radę dla Marvina

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Widzowie zarzucają Karolinie rozdwojenie jaźni. Mają radę dla Marvina

2023-09-19 13:12

W Hotelu Paradise znowu zawrzało! Tym razem za sprawą Karoliny i Marvina. Widzowie ostro skrytykowali uczestniczkę w komentarzach. Zarzucają jej rozdwojenie jaźni i szereg innych zaburzeń. Mają też jasny przekaz dla Marvina. Co ich zdaniem powinien zrobić mężczyzna i czym u fanów przeskrobała sobie Karolina?

Hotel Paradise - widzowie ostro o Karolinie

Ostatni odcinek Hotelu Paradise przyniósł widzom sporo emocji. To za sprawą poważnej rozmowy, do której doszło między Karoliną i Marvinem. Ta była spowodowana nieprzyjemnym incydentem z udziałem Karoliny i Patryka. Chłopak złapał dziewczynę za biust, co ewidentnie nie spodobało się Marvinowi. Ten wyłożył Karolinie kawę na ławę. Podczas rozmowy nie zabrakło emocji. Karolina zaczęła próbować przechylać szalę w tej sytuacji na swoją stronę i zrzucać winę na Marvina. Ewidentnie nie spodobało się to widzom. Ci dali w komentarzach jasny przekaz, kto ich zdaniem zawinił. Nie zabrakło też prób diagnozowania zachowania Karoliny i rad dla Marvina. Jak ocenili dziewczynę internauci i co ich zdaniem w tej sytuacji powinien zrobić Marvin? Te wypowiedzi nie pozostawiają złudzeń.

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise - Karolina w ogniu krytyki

Karolina swoim zachowaniem bardzo mocno podpadła internautom. Ich zdaniem dziewczyna ma m.in. rozdwojenie jaźni.

Przecież ona ma jawne rozdwojenie jaźni, i to nie jest nawet śmieszne, bo to co odwala, się w głowie nie mieści.

Karolina idealnie obróciła kota ogonem. To ona się obraziła na Marvina, ŻART 😂😂

Marvin teraz widzisz różnice miedzy Łucją a Karoliną. Wybrałeś dziewczynę z poważnymi problemami emocjonalnymi która ma niską samoocenę i cały czas domaga się potwierdzenia jaka jest wartościowa. Wiadomo że nic z tego nie będzie , jest już dawno po programie i mam nadzieje że znalazłeś kogoś w realu.

- czytamy w komentarzach w sieci.

Co w tej sytuacji powinien zrobić Marvin i czy zareaguje odpowiednio? O tym przekonamy się zapewne w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise. Program można oglądać we wrześniu od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN7 i w serwisie Player. Od października widzów czekają zmiany.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek