telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek dotrze do finału?! Fani programu są wściekli

2024-04-02 16:38

Bartek z programu Hotel Paradise 8 niemal od początku nie przypadł widzom do gustu. W komentarzach nie brakowało niemiłych słów na jego temat, a widzowie zarzucali mu, że zachowuje się chamsko i narcystycznie. Czy jednak mimo niechęci widzów chłopak dojdzie do finału, a być może nawet wygra randkowe show?

Hotel Paradise 8: Bartek broniony przez fanów

Program Hotel Paradise 8 to dla widzów sinusoida emocji. W jednym odcinku nienawidzą bohatera, a w następnym darzą go sympatią. Fani randkowego reality show do tej pory byli w miarę stali w uczuciach, jeśli chodzi o Bartka. A raczej jeśli chodzi o nielubienie, a może nawet nienawidzenie go. Bartek z Hotel Paradise 8 mocno podpadł oglądającym tym, jak odnosił się do Luizy i innych dziewczyn. Widzowie uznali, że zachowuje się, jak cham i narcyz. Patrząc na to, jak do sytuacji w programie odnosił się sam Bartek w sieci - można było odnieść wrażenie, że nie widzi zbyt wiele swojej winy. Co nieco zmieniło się jednak po tym, jak Luiza zniknęła z Hotel Paradise 8. W komentarzach nadal pojawiają się głosy osób nastawionych przeciwko Bartkowi, jednak to nie on gra już pierwsze skrzypce. Mało tego - wychodzi na to, że ma nawet jakichś fanów!

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: Bartek dojdzie do finału?

Choć jeszcze do niedawna niemal wszyscy widzowie programu Hotel Paradise 8 odsyłali Bartka do domu, to wychodzi na to, że chyba tak prędko nie spakuje on jednak walizki. Mimo niechęci oglądających nadal utrzymuje się w programie, a patrząc na niektóre komentarze, to nawet doczekał się fanów. Ba, niektórzy widzowie wieszczą mu udział w finale Hotel Paradise 8.

Mam nadzieje, że będziesz w finale. Gdyby nie Ty to ta edycja byłaby totalnie nudna. Nie wiem… ludzie nie potrafią zrozumieć, że ten program to reality show i mocne i kontrowersyjne charaktery robią tu największą robotę. Powodzenia ode mnie 🙌

Najwięcej hejtu, ale jednocześnie najwięcej obserwujących, hmmmm ciekawe 🙂‍↔️

ego to już chyba w kosmos wyleciało hahaha💪🏻🔥

- czytamy w komentarzach.

Czy to kwestia usuwania niewygodnych komentarzy? A może jednak widzowie polubili Bartka? Tego nie wiemy. Podobnie, jak i tego, kto znajdzie się finale Hotel Paradise 8. Ale wszystko z pewnością rozstrzygnie się w najbliższych tygodniach na antenie TVN7. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00.