telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek tłumaczy się ze złego traktowania Luizy. Nie gryzła się w język w odpowiedzi

2024-03-22 10:46

Bartek w ostatnich odcinkach Hotel Paradise 8 coraz bardziej się pogrąża. Ratować próbuje się na swoim profilu na Insta, gdzie stara się tłumaczyć widzom swoje nieodpowiednie zachowanie względem Luizy. Czy to jednak jeszcze kogoś przekonuje? Raczej nie. Głos postanowiła zabrać też sama zainteresowana.

Hotel Paradise 8: Bartek źle traktuje Luizę

Oglądając ostatnie odcinki Hotel Paradise 8 i patrząc na komentarze chyba nikt nie ma wątpliwości, kto w tym sezonie został głównym wrogiem widzów programu. Tego "zaszczytnego" miana doczekał się Bartek, który z każdym epizodem show pokazuje się z coraz gorszej strony. Najpierw obrywało mu się jedynie za to, że bywał czasami oschły i chamski. Teraz widzowie programu mają mu mocno za złe to, jak traktuje Luizę. Bartek niejednokrotnie próbował się już tłumaczyć ze swojego zachowania, zasłaniając się tym, że w programie mógł nie być do końca sobą, bo np. brakowało mu siłowni. Ostatnio niemal po każdym odcinku tłumaczy każdy element swojego postępowania. O dziwo dostrzega też nawet swoje błędy i sugeruje, że w innych warunkach może by się tak nie zachował. Co na to wszystko sama Luiza?

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Luiza szczerze o udziale w programie

Choć widzowie Hotel Paradise 8 bywają czasami, jak chorągiewka i zdarzają się momenty, że krytykują Luizę, to w sytuacji z Bartkiem mocno stanęli po jej stronie. Jak do wszystkiego odnosi się sama zainteresowana? Luiza na jednej z ostatnich relacji wprost przyznała, że jeśli chodzi o jej parę z Bartkiem, to ogląda się jej to źle i czasami przewija sceny. Ma teraz szerszy obraz na sytuację, widzi rozmowy za jej plecami i setki. Jak napisała: I trochę to tak jakbym wtedy żyła w nieco krzywym zwierciadle i oceniała go przez pryzmat tego, że sama byłam uczciwa wobec niego. Luiza podkreśliła jednocześnie, że widząc to, co widzą widzowie postępowałaby inaczej. Dziewczyna wskazała też, że ma nadzieję, że tak jak ona, i Bartek wyciągnie lekcję z tego, co widzi w Hotel Paradise 8 na przyszłość. Mocne słowa.