telewizja

Hotel Paradise 8: Łucja pojawi się w nowej edycji! Tego nikt się nie spodziewał

2024-02-20 13:10

Czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał! Po tym, jak w siódmej edycji Hotelu Paradise Łucja była niezwykle źle traktowana przez grupę, teraz powróci w ósmym sezonie, co z pewnością mocno ucieszy niektórych widzów. Jednak jest pewien haczyk - jej rola w produkcji będzie tym razem mocno nietypowa.

Hotel Paradise 8: Łucja powraca w wielkim stylu

Wszyscy widzowie programu Hotel Paradise 7 na pewno doskonale pamiętają z tej produkcji Łucję, która pojawiła się w wielu odcinkach. Tuż obok Rocha była tą uczestniczką, która wzbudzała u fanów programu najwięcej emocji. Jeśli ktoś jednak zapomniał - przypomnimy. Hotel Paradise 7 był jedną wielką mieszanką wybuchową, jeśli chodzi o bohaterów tego show. Widzowie skarżyli się na to, że na ekranie zamiast zabawy i poszukiwania miłości, mogliśmy oglądać ciągłe dramy, knucie i intrygi. Za to w dużej mierze obwiniali Rocha, który wyrósł na wroga widzów programu Hotel Paradise 7. To właśnie jemu zarzucali, że w okropny sposób traktuje Łucję. W związku z tym, że widzowie uważali, że Łucja jest prześladowana, złożyli nawet skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Nie brakowało też głosów, że kolejna edycja programu nie powinna powstać. Tak się jednak nie stanie i wiemy już, że w marcu na ekranach telewizorów pojawi się Hotel Paradise 8. W dodatku z nietypowym udziałem Łucji!

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: Łucja i Marvin nagrali piosenkę

W poprzedniej edycji Hotelu Paradise widzowie marzyli o tym, żeby Łucja wróciła do programu i go wygrała. Tak się jednak nie stało. Za to Łucja powróci do nas w Hotel Paradise 8. To ona i Marvin nagrali bowiem piosenkę pt. "Rajski lot". To nią będzie opatrzona nowa edycja programu Hotel Paradise. Trzeba przyznać, że do stworzenia tytułowej piosenki dobrano naprawdę ciekawych uczestników. A sam tekst i muzyka, jak zwykle robią wrażenie. W dodatku w piosence ukryto ważne przesłanie - "powrotów już nie będzie", które nawiązuje do nowych zasad programu, z których wynika, że jeśli uczestnik wyleci z show, to już do niego nie wróci. Jak brzmi nowy kawałek? Możecie to zobaczyć na dole artykułu.

Hotel Paradise 8 - kiedy i gdzie oglądać? Godzina emisji

Nową edycję Hotel Paradise 8 będziemy mogli oglądać już od 4 marca! Ponownie program ujrzymy w TVN7 i będziemy mogli go śledzić na Playerze.